Autoškoly, autoškola – Blansko

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Autoškola Šumbera, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
17. listopadu 2247…, Boskovice
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná Ověřená

Autoškola nabízí profesní školení řidičů, kondiční jízdy. Naše autoškola provádí výuku a výcvik řidičů osobního automobilu, motocyklů a přípojného vozidla nad 750 kg. Výuku a výcvik budoucích řidičů provádí kvalifikovaní a zkušení učitelé s profesionálním přístupem.

2Elko autoškola,s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Pražská 1965/5, Blansko Bezdlužná

Nabízíme řidičské kurzy, kondiční jízdy, školení řidičů, referentské zkoušky, osvědčení profesní způsobilosti řidiče a autobusovou dopravu. Máme provozovny v Blansku a Boskovicích.

3Václav Nečas - autoškola

Nabízím služby autoškoly. Autoškola Václav Nečas patří mezi největší autoškoly v Boskovicích. Autoškola se honosí tradicí dvacet let. Poskytuje svým klientům kvalitní a spolehlivé služby, které zahrnují řidičské oprávnění všech skupin, přezkoušení řidičů profesionálů, ale také kondiční jízdy.

4Autoškola Pernica s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kotvrdovice 190, Blansko

Nabízíme výuku a výcvik pro všechny skupiny řidičských průkazů, kondiční jízdy, školení řidičů a referentů. Autoškola Pernica nabízí mnohem širší nabídku služeb než je samotná autoškola – výuka řidičů motorových vozidel. Další služby jsou vnitrostátní a mezinárodní autodoprava, autobusová doprava,…

5Pernica Zdeněk (pobočka Kotvrdovice)

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kotvrdovice 190, Kotvrdovice

Nabízíme výuku a výcvik pro všechny skupiny řidičských průkazů, kondiční jízdy, školení řidičů a referentů i výcvik pro ultra lehká letadla - ULL.

6Pánek Leoš - Autoškola Stopka (pobočka Lipůvka)1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U sportovního…, Lipůvka

Již řadu let se zabýváme kvalitní přípravou nových žadatelů o řidičské oprávnění se zaměřením na skupiny AM, A1, A2, A, B a B+E, dále pak školením řidičů, přezkoušením k vrácení řidičského průkazu a kondičními jízdami. V Brně jsou našimi žáky především žadatelé z městských částí Řečkovice, Královo…

7Vacek Zdeněk

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanova 4, Blansko Bezdlužná

Provozujeme autoškolu zaměřenou na výuku a výcvik pro skupiny AM, A1 ,A2, A, B. Nabízíme kondiční jízdy a školení řidičů v Blansku a přilehlém okolí.

8Kotouč Libor - autoškola

Provozujeme autoškolu, nabízíme výuku a výcvik pro řidičské oprávnění skupiny B, kondiční jízdy a školení řidičů.

9Krejčí Radomila, Ing.1 pobočka

Nabízíme výuku a výcvik pro řidičské oprávnění skupin A a B, kondiční jízdy i školení řidičů referenčních vozidel.

10Krejčí Radomila, Ing. (pobočka Letovice)1 pobočka

Nabízíme výuku a výcvik pro řidičské oprávnění skupin An, A1, A2 a B, kondiční jízdy i školení řidičů referenčních vozidel.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Autoškoly, autoškola v lokalitě Blansko – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autoškoly, autoškola najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Blansko.