Stavebniny a stavební materiály – Znojmo

Stavební materiály jsou důležitou součástí každé stavby, bez kterých by žádná stavba nemohla být postavena. Na trhu je dnes velmi široké spektrum různých materiálů, přičemž každý materiál má své výhody i nevýhody. Prodejci stavebnin v lokalitě Znojmo.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Prefa Brno a.s. (pobočka Božice)6 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Božice 391, Božice Bezdlužná

Vyrábíme betonové a kompozitní dílce pro kanalizace, komunikace a pozemní stavitelství. Dále nabízíme betonové stavební materiály, zámkovou dlažbu, litinové poklopy a mříže a okrasné kameny.

2KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o.

Nádražní 218, Hrušovany nad…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Velkoobchod a maloobchod se stavebním materiálem. Provádíme kompletní stavební práce.

3HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.2 pobočky

3.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Hevlín, Hevlín Bezdlužná

Nabízíme široký sortiment cihel, stropů, překladů a komínů.

4Kodytek Jan- Stavebniny Hodonice

Prodej stavebního materiálu, barev a omítek.

5PRO-DOMA, SE (pobočka Znojmo)65 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(179)
Dobšická 3545/12, Znojmo
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Stavebniny, stavební materiál, potřeby pro řemeslníky a realizační firmy. Doprava stavebního materiálu.

6DEK a.s. (pobočka Znojmo)60 poboček

Družstevní 3848/26, Znojmo
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodej stavebního, izolačního a hydroizolačního materiálu, fasádních systémů i střešních krytin.

7EKOČEK s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Čejkovice 36, Čejkovice Bezdlužná

Společnost byla založena 26. dubna 2010 a její hlavní náplní byl nákup a prodej stavebního materiálu. Tuto činnost prováděla do roku 2013. V roce 2014 prošla společnost kompletní reorganizací a v roce 2015 se začala naplno věnovat své hlavní činnosti – stavebnictví. Svou původní činnost – nákup a…

8Ekostavivo.cz

Ekostavivo.cz, se sídlem Bratří Čapků 784/16, 669 02, Znojmo, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 55216, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby…

9Delta stavebniny

Chvalovice 34, Chvalovice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Delta stavebniny, se sídlem Chvalovice 34, 669 02, Chvalovice, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Zednictví Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

10Karel Procházka - Miroslav

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Mlýnská 628/17, Miroslav
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Karel Procházka, se sídlem Mlýnská 628/17, 671 72, Miroslav, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…


Stavebniny a stavební materiály – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Stavebniny a stavební materiály v lokalitě Znojmo – detailní popis

Bez stavebních materiálů by se stavebnictví neobešlo. V dnešní době jsou stále oblíbenější tradiční a přírodní materiály jako je dřevo, hlína, sláma, korek, konopí, ovčí vlna, třtina nebo celulóza. Ve stavebninách naleznete vše pro hrubou stavbu, suchou stavbu, střechy, zateplení, fasádní systémy nebo zahradní výstavbu. Stavebniny dále nabízejí široký sortiment hutních materiálů, stavební chemie, dlažeb, sanity, plotů, nářadí, spojovacího materiálu, barev a mnoho dalšího. K největším prodejcům stavebních materiálů patří DEK, PRO-DOMA, WOODCOTE nebo IZOMAT.

Na co se zaměřit při výběru stavebního materiálu?

  • Životnost vyplatí se investovat do kvalitního materiálu, který dlouho vydrží. Materiál by měl být pevný, mrazuvzdorný a s nízkou nasákavostí. 
  • Funkčnost – zaměřte se vždy na funkčnost materiálu, jelikož jiný materiál se vám bude hodit pro dům, dílnu nebo továrnu.
  • Prostředí materiál vybírejte podle prostředí, ve kterém se vaše stavba nachází. Pokud se stavba nachází např. ve vlhkém prostředí, vybírejte materiál s nízkou nasákavostí pod 5 %. 
  • Ekologie – ohled na životní prostředí je v dnešní době pro stále více lidí dalším důležitým kritériem. Zaměřte se na přírodní stavební materiály nebo na možnost recyklace použitých stavebních materiálů.
  • Cena – ta hraje při rozhodování velkou roli, ale nedívejte se pouze na ni a zaměřte se i na kvalitu a životnost daného materiálu. Z hlediska výstavby nových domů  vycházejí cenově nejlevněji domy ze slámy nebo dřevostavby.