Stavebniny a stavební materiály – Nový Jičín

Stavební materiály jsou důležitou součástí každé stavby, bez kterých by žádná stavba nemohla být postavena. Na trhu je dnes velmi široké spektrum různých materiálů, přičemž každý materiál má své výhody i nevýhody. Prodejci stavebnin v lokalitě Nový Jičín.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1Stavebniny, uhlí v Bílovci1 pobočka

Opavská 827/59, Bílovec
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost provozuje nákladní dopravu a prodává stavebniny, brikety, koks, uhlí, štěrk, písek a drť.

2KOTOUČ ŠTRAMBERK, spol. s r. o.

Libotín 500, Štramberk
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na výrobu stavebních materiálů (vápno, hydrát), surovin k odsiřovacím procesům v tepelných elektrárnách, teplárnách, surovin pro hutní a chemickou výrobu a cukrovary.

3LB Cemix, s.r.o. (pobočka Studénka - Butovice)5 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(25)
Průmyslová 819, Studénka - Butovice
Otevřeno do 14:00

Firma vyrábí stavební hmoty. Sortiment zahrnuje zateplovací, podlahové, sanační a hydroizolační systémy i systémy pro lepení keramických obkladů, zahradní program a další stavební hmoty.

4DEK a.s. (pobočka Nový Jičín)60 poboček

Hřbitovní 1976/69, Nový Jičín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma se zaměřuje na prodej stavebního, izolačního a hydroizolačního materiálu, fasádních systémů a střešních krytin včetně doplňků. Nabízí také asfaltové a oxidační izolační pásy, fóliové a okapové systémy, sádrokartonové a prosvětlovací desky a příslušenství.

5STAVBAŘ výrobní družstvo- stavební a výkopové práce

Školní 562, Šenov u Nového…
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Družstvo nabízí zemní, výkopové práce, vypracování nabídkových cenových kalkulací i rozpočtů, stavebně technického posouzení staveb, odhady stavebních objektů a nemovitostí soudním znalcem. K dalším činnostem patří prodej stavebního materiálu.

6STAVOPRODEJ s.r.o.

Čs. armády 191/44, Bílovec
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Nabízíme široký výběr stavebnin, obkladů a dlažeb včetně doplňkového sortimentu.

7Pavel Maceček

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bordovice 152, Bordovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Pavel Maceček, se sídlem Bordovice 152, 744 01, Bordovice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

8IZOBETON

IZOBETON, se sídlem Fulnecká 253, 742 47, Hladké Životice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 36376, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

9DEKMETAL s.r.o. (pobočka Nový Jičín)58 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(68)
Hřbitovní 1976/69, Nový Jičín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Vyrábíme a dodáváme plechové střešní a fasádní systémy. Nabízíme vlnitý a trapézový profil, fasádní lamely a kazety, nosné rošty a architektonické prvky. Zaměřujeme se na maloformátové střešní krytiny DEKTILE a velkoformátové krytiny MAXIDEK. Pracujeme s měděnými, hliníkovými a pozinkovanými plechy.

10Saint-Gobain Building Distribution CZ, spol. s r.o. - Raab Karcher stavebniny …57 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
Suvorovova , Šenov u Nového…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost nabízí veškerý sortiment stavebnin a stavebních materiálů: cihly, střechy, fasády, izolace, obklady, dlažby, sanita, koupelny, barvy, dveře, okna, nářadí, betonové prvky pro zahradu a další. Dále nabízíme servis projektového poradenství, dopravy, návrhy koupelen, fasád apod.


Stavebniny a stavební materiály – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Stavebniny a stavební materiály v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Bez stavebních materiálů by se stavebnictví neobešlo. V dnešní době jsou stále oblíbenější tradiční a přírodní materiály jako je dřevo, hlína, sláma, korek, konopí, ovčí vlna, třtina nebo celulóza. Ve stavebninách naleznete vše pro hrubou stavbu, suchou stavbu, střechy, zateplení, fasádní systémy nebo zahradní výstavbu. Stavebniny dále nabízejí široký sortiment hutních materiálů, stavební chemie, dlažeb, sanity, plotů, nářadí, spojovacího materiálu, barev a mnoho dalšího. K největším prodejcům stavebních materiálů patří DEK, PRO-DOMA, WOODCOTE nebo IZOMAT.

Na co se zaměřit při výběru stavebního materiálu?

  • Životnost vyplatí se investovat do kvalitního materiálu, který dlouho vydrží. Materiál by měl být pevný, mrazuvzdorný a s nízkou nasákavostí. 
  • Funkčnost – zaměřte se vždy na funkčnost materiálu, jelikož jiný materiál se vám bude hodit pro dům, dílnu nebo továrnu.
  • Prostředí materiál vybírejte podle prostředí, ve kterém se vaše stavba nachází. Pokud se stavba nachází např. ve vlhkém prostředí, vybírejte materiál s nízkou nasákavostí pod 5 %. 
  • Ekologie – ohled na životní prostředí je v dnešní době pro stále více lidí dalším důležitým kritériem. Zaměřte se na přírodní stavební materiály nebo na možnost recyklace použitých stavebních materiálů.
  • Cena – ta hraje při rozhodování velkou roli, ale nedívejte se pouze na ni a zaměřte se i na kvalitu a životnost daného materiálu. Z hlediska výstavby nových domů  vycházejí cenově nejlevněji domy ze slámy nebo dřevostavby.