Stavebniny a stavební materiály – Ostrava - město

Stavební materiály jsou důležitou součástí každé stavby, bez kterých by žádná stavba nemohla být postavena. Na trhu je dnes velmi široké spektrum různých materiálů, přičemž každý materiál má své výhody i nevýhody. Prodejci stavebnin v lokalitě Ostrava - město.

1–10 firem z 59 nalezených Filtry

1Cielecký Lumír - prodej strusky

Václavovická, Šenov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše společnost se zabývá prodejem sypkých stavebních materiálů, uhlí,strusky, štěrku, písku, kameniva, kacírku a lomového kamene. Dále nabízíme dopravu materiálu a nabídka zemních prací. Nově nabízíme skládání uhlí pásovým dopravníkem.

3KAMAT spol. s r.o. (pobočka Ostrava, Moravská Ostrava)6 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Cihelní 3286, Ostrava, Moravská…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Distribuce a prodej kabelů pro silnoproudou elektrotechniku i elektroinstalačního, spojovacího a odbočovacího materiálu a armatur. Výroba kabelových souborů.

4Ing. Gerhard Kubný - STAVEBNINY JANÍK (pobočka Ostrava, Přívoz)6 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(41)
Hlučínská 484/61, Ostrava, Přívoz
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodej stavebního materiálu, obkladů a dlažeb, sanitární keramiky a koupelnových doplňků. Železářství, míchání barev, velkoobchod, maloobchod, doprava zakoupeného zboží i technické poradenství.

5TONSTAV-SERVICE s.r.o. (pobočka Ostrava-Hrabová)4 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(32)
Mostní 815, Ostrava-Hrabová
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na stavební techniku a materiály. Nabízíme prodej, pronájem a servis stavební techniky. Dále v sortimentu naleznete omítací techniky, pumpy na beton či stavební výtahy, průmyslové vysavače i stroje na čerpání betonu, lešení a stavební materiály i zateplovací systémy, profily, izolace,…

6PRO-DOMA, SE (pobočka Ostrava)65 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(179)
Frýdecká 700/475, Ostrava, Hrabová
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Stavebniny, stavební materiál, potřeby pro řemeslníky a realizační firmy. Doprava stavebního materiálu.

7DEK a.s. (pobočka Ostrava)60 poboček

Ke Kamenině 89/12, Ostrava, Hrušov
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Prodej stavebního, izolačního a hydroizolačního materiálu, fasádních systémů i střešních krytin.

8DILES Company s.r.o.

Betonářská 221, Ostrava-Muglinov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

DILES Company s.r.o., se sídlem Betonářská 221, 712 00, Ostrava-Muglinov, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 61571, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5…

9Milpe.cz1 pobočka

Milpe.cz, se sídlem U Hrůbků 1569/121, 709 00, Ostrava-Nová Ves, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 69285, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. …

10Kámen a zahrada

4.3
★★★★★
★★★★★
(24)
Hlučínská 484/61, Ostrava-Přívoz
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Kámen a zahrada, se sídlem Hlučínská 484/61, 702 00, Ostrava-Přívoz, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 69697, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …


Stavebniny a stavební materiály – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Stavebniny a stavební materiály v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Bez stavebních materiálů by se stavebnictví neobešlo. V dnešní době jsou stále oblíbenější tradiční a přírodní materiály jako je dřevo, hlína, sláma, korek, konopí, ovčí vlna, třtina nebo celulóza. Ve stavebninách naleznete vše pro hrubou stavbu, suchou stavbu, střechy, zateplení, fasádní systémy nebo zahradní výstavbu. Stavebniny dále nabízejí široký sortiment hutních materiálů, stavební chemie, dlažeb, sanity, plotů, nářadí, spojovacího materiálu, barev a mnoho dalšího. K největším prodejcům stavebních materiálů patří DEK, PRO-DOMA, WOODCOTE nebo IZOMAT.

Na co se zaměřit při výběru stavebního materiálu?

  • Životnost vyplatí se investovat do kvalitního materiálu, který dlouho vydrží. Materiál by měl být pevný, mrazuvzdorný a s nízkou nasákavostí. 
  • Funkčnost – zaměřte se vždy na funkčnost materiálu, jelikož jiný materiál se vám bude hodit pro dům, dílnu nebo továrnu.
  • Prostředí materiál vybírejte podle prostředí, ve kterém se vaše stavba nachází. Pokud se stavba nachází např. ve vlhkém prostředí, vybírejte materiál s nízkou nasákavostí pod 5 %. 
  • Ekologie – ohled na životní prostředí je v dnešní době pro stále více lidí dalším důležitým kritériem. Zaměřte se na přírodní stavební materiály nebo na možnost recyklace použitých stavebních materiálů.
  • Cena – ta hraje při rozhodování velkou roli, ale nedívejte se pouze na ni a zaměřte se i na kvalitu a životnost daného materiálu. Z hlediska výstavby nových domů  vycházejí cenově nejlevněji domy ze slámy nebo dřevostavby.