Stavebniny a stavební materiály – Jeseník

Stavební materiály jsou důležitou součástí každé stavby, bez kterých by žádná stavba nemohla být postavena. Na trhu je dnes velmi široké spektrum různých materiálů, přičemž každý materiál má své výhody i nevýhody. Prodejci stavebnin v lokalitě Jeseník.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1K + K služby s.r.o.1 pobočka

Lipovská 119/26, Jeseník
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provádíme zahradnické práce. Zajišťujeme návrhy a posudky stavu stromů, inventarizaci zeleně a instalace statického zajištění koruny ve městech i obcích. Pozemní a inženýrské stavby, výstavba rodinných domů a komerčních objektů, rekonstrukce, zemní a výkopové práce, řezání betonu, výstavba dětských…

2SOS stavebniny s.r.o.

Lipovská 1179, Jeseník
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozujeme stavebniny. Nabízíme stavební a hutní materiály. Provozujeme půjčovnu stavebního nářadí.

3KOVOTOPLAST s.r.o.

Firma Kovotoplast s.r.o. se sídlem v Bělé pod Pradědem byla založena v roce 1990, její hlavní činností je zakázková kovovýroba, ocelové konstrukce - výroba i montáž a stavebně-montážní práce všeho druhu. Výrobní prostory najdete v areálu ZD Bukovice (2km od Jeseníku) a tvoří je dílna s kompletním…

4Beneš Jan - vybavení koupelen

4.3
★★★★★
★★★★★
(75)
Dukelská 130, Jeseník Bezdlužná

Zabýváme se prodejem tepelných čerpadel, solárních systémů, kotlů, krbů a vybavení koupelen. Dále nabízíme radiátory, krbové vložky, sporáky, koupelny, termostaty, vodovodní baterie a další.

5BOHEMIA ASFALT, s.r.o. (pobočka Písečná)20 poboček

Zabýváme se výrobou a dodáváme všechny druhy asfaltových směsí. Recyklace vybouraných asfaltových a betonových konstrukcí.

6Stehlík Zbyněk

Hlavní 123 , Žulová
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodáváme stavební materiál, jako např. dřevěné palubky, podlahy, plotová prkna, zahradní nábytek a zateplovací systém WEBER. Půjčujeme stavební techniku.

7D - PROFIL GROUP spol. s r. o.

Žulová 370, Žulová
Otevřeno do 16:00

Nabízíme dodávku zateplovacích systémů včetně aplikace.Poskytujeme velkoobchodní prodej stavebního materiálu, kontaktních zateplovacích systémů a příslušenství. Provádíme stavby rodinných domů na klíč.

8ARGOS ELEKTRO, a.s. (pobočka Jeseník)7 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tovární 1358/5, Jeseník
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Velkoobchod elektroinstalačního materiálu.

9GRANITES, s.r.o. (pobočka Stará Červená Voda)1 pobočka

Nová Červená Voda…, Stará Červená Voda
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Dobýváme a zpracováváme žulu. Prodáváme řezané žulové výrobky.

10ORFItrans trading s.r.o. (pobočka Lipová-lázně)1 pobočka

Prodáváme a dovážíme izolační materiály, stříkané izolační pěny, polystyreny a fasádní příslušenství. Dále u nás naleznete talířové hmoždinky, cement, omítky a potěry.


Stavebniny a stavební materiály – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Stavebniny a stavební materiály v lokalitě Jeseník – detailní popis

Bez stavebních materiálů by se stavebnictví neobešlo. V dnešní době jsou stále oblíbenější tradiční a přírodní materiály jako je dřevo, hlína, sláma, korek, konopí, ovčí vlna, třtina nebo celulóza. Ve stavebninách naleznete vše pro hrubou stavbu, suchou stavbu, střechy, zateplení, fasádní systémy nebo zahradní výstavbu. Stavebniny dále nabízejí široký sortiment hutních materiálů, stavební chemie, dlažeb, sanity, plotů, nářadí, spojovacího materiálu, barev a mnoho dalšího. K největším prodejcům stavebních materiálů patří DEK, PRO-DOMA, WOODCOTE nebo IZOMAT.

Na co se zaměřit při výběru stavebního materiálu?

  • Životnost vyplatí se investovat do kvalitního materiálu, který dlouho vydrží. Materiál by měl být pevný, mrazuvzdorný a s nízkou nasákavostí. 
  • Funkčnost – zaměřte se vždy na funkčnost materiálu, jelikož jiný materiál se vám bude hodit pro dům, dílnu nebo továrnu.
  • Prostředí materiál vybírejte podle prostředí, ve kterém se vaše stavba nachází. Pokud se stavba nachází např. ve vlhkém prostředí, vybírejte materiál s nízkou nasákavostí pod 5 %. 
  • Ekologie – ohled na životní prostředí je v dnešní době pro stále více lidí dalším důležitým kritériem. Zaměřte se na přírodní stavební materiály nebo na možnost recyklace použitých stavebních materiálů.
  • Cena – ta hraje při rozhodování velkou roli, ale nedívejte se pouze na ni a zaměřte se i na kvalitu a životnost daného materiálu. Z hlediska výstavby nových domů  vycházejí cenově nejlevněji domy ze slámy nebo dřevostavby.