Stavebniny a stavební materiály – Přerov

Stavební materiály jsou důležitou součástí každé stavby, bez kterých by žádná stavba nemohla být postavena. Na trhu je dnes velmi široké spektrum různých materiálů, přičemž každý materiál má své výhody i nevýhody. Prodejci stavebnin v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1VELOX - WERK, s.r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Bělotínská 288, Hranice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Díky spojení technické kvality s inovativní technologií a zákaznickými požadavky odpovídají námi vyráběné stavební produkty a systémy současnému stavu techniky a jsou vysoce kvalitní. V ohnisku našeho zájmu stojí kvalita, inovace, aktivní spolupráce ve firmě a loajalita k zákazníkům a dodavatelům.

2PRECHEZA, a.s.

3.2
★★★★★
★★★★★
(15)
nábř. Dr. Edvarda…, Přerov Bezdlužná

Výroba anorganických chemických produktů. Zabýváme se výrobou anorganických pigmentů- titanová běloba PRETIOX, železité pigmenty FEPREN, antikorozní pigment JACOR.

3Raab Karcher stavebniny (pobočka Hranice IV-Drahotuše)57 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
Mlýnská 3, Hranice IV-Drahotuše Bezdlužná

Stavebniny a stavební materiály: cihly, střechy, fasády, izolace, obklady, dlažby, sanita, koupelny, barvy, dveře, okna, nářadí, betonové prvky pro zahradu a další.

4ARANYOSI JANA-SUPER KOMÍNY1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kokory, Kokory Bezdlužná

Prodej plastových oken, e-shop a prodejna s nabídkou komínových stavebnin a zahradních krbů.

5Stavebniny Hudečková s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(73)
Padlých hrdinů 467, Kojetín I-Město Bezdlužná

Prodej stavebního materiálu, písku, štěrku, rozvoz materiálu auty s hydraulickou rukou.

6Jaroslav Moural- stavebniny

Tylova 174, Brodek u Přerova
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka prodeje stavebního materiálu, střešních krytin i stavebního nářadí.

7Horák Zdeněk - STAVITELSTVÍ PŘEROV HORÁK

Mervartova 3380/4a, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost se zabývá modernizací, stavbami a opravami památek, historických staveb, průmyslových objektů, silnic a zpevněných ploch, rodinných domů či zahradní architektury. Požadovanou zakázku je možné realizovat od zpracování projektové dokumentace, a to včetně realizace na klíč.

8Tvrdoň Jaroslav - Stroje a Stavby

Firma nabízí služby v oblasti stavebnictví. Nabízíme inženýrské činnosti, zaměření, poradenství, zajištění financování i realizaci.

9FORMEL spol. s r. o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Horní Moštěnice 526, Horní Moštěnice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Prodáváme stavebniny.

10Číhal Jaroslav - OMO

Velká 24, Hranice
Otevřeno od 7:00

Poskytuji služby v oblasti řezání, vrtání, broušení či trhání stavebních konstrukcí a materiálů, kotvení mostních říms, zábradlí či svodidel.


Stavebniny a stavební materiály – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Stavebniny a stavební materiály v lokalitě Přerov – detailní popis

Bez stavebních materiálů by se stavebnictví neobešlo. V dnešní době jsou stále oblíbenější tradiční a přírodní materiály jako je dřevo, hlína, sláma, korek, konopí, ovčí vlna, třtina nebo celulóza. Ve stavebninách naleznete vše pro hrubou stavbu, suchou stavbu, střechy, zateplení, fasádní systémy nebo zahradní výstavbu. Stavebniny dále nabízejí široký sortiment hutních materiálů, stavební chemie, dlažeb, sanity, plotů, nářadí, spojovacího materiálu, barev a mnoho dalšího. K největším prodejcům stavebních materiálů patří DEK, PRO-DOMA, WOODCOTE nebo IZOMAT.

Na co se zaměřit při výběru stavebního materiálu?

  • Životnost vyplatí se investovat do kvalitního materiálu, který dlouho vydrží. Materiál by měl být pevný, mrazuvzdorný a s nízkou nasákavostí. 
  • Funkčnost – zaměřte se vždy na funkčnost materiálu, jelikož jiný materiál se vám bude hodit pro dům, dílnu nebo továrnu.
  • Prostředí materiál vybírejte podle prostředí, ve kterém se vaše stavba nachází. Pokud se stavba nachází např. ve vlhkém prostředí, vybírejte materiál s nízkou nasákavostí pod 5 %. 
  • Ekologie – ohled na životní prostředí je v dnešní době pro stále více lidí dalším důležitým kritériem. Zaměřte se na přírodní stavební materiály nebo na možnost recyklace použitých stavebních materiálů.
  • Cena – ta hraje při rozhodování velkou roli, ale nedívejte se pouze na ni a zaměřte se i na kvalitu a životnost daného materiálu. Z hlediska výstavby nových domů  vycházejí cenově nejlevněji domy ze slámy nebo dřevostavby.