Stavebniny a stavební materiály – Prostějov

Stavební materiály jsou důležitou součástí každé stavby, bez kterých by žádná stavba nemohla být postavena. Na trhu je dnes velmi široké spektrum různých materiálů, přičemž každý materiál má své výhody i nevýhody. Prodejci stavebnin v lokalitě Prostějov.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1DOPOSINVEST s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(15)
Bohuslavice 19, Bohuslavice Bezdlužná

Stavební firma - stavíme rodinné domy na klíč, provádíme rekonstrukce, zateplení, fasády. Dále provozujeme stavební truhlářství, prodejnu stavebnin. Vyrábíme schodiště, okna, dveře, Eurookna. Nabízíme i stavební materiály. Autodoprava.

2TBG BETONMIX a.s. (pobočka Prostějov)6 poboček

Beton - výroba, doprava, čerpání - všechny druhy a třídy po celé ČR. Výroba betonových směsí, litých anhydritových a cementových potěrů, cementových litých pěn, zdicích malt, materiálů pro stavbu vozovek a prefabrikátů. Nabízíme zkušebnictví a poradenství. Možnost zaslání poptávky přes internet.

3KARATRANS, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Za Olomouckou 21, Prostějov Bezdlužná

Zajišťujeme dovoz stavebního materiálu, sypkých hmot, jako písek, štěrk, okrasný kačírek, zeminy a převoz mechanizace. Zajišťujeme odvoz stavební sutě, komunálního a domovního odpadu. Umožňujeme přistavení kontejnerů. Poskytujeme dokončovací stavební práce, výkopy bazénů, bourání domů a další.

4PRO-DOMA, SE (pobočka Konice)65 poboček

Na Příhonech 591, Konice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na prodej v oblasti stavebnictví, nabízí širokou škálu stavebních materiálů.

5Stavebniny Kroupa s.r.o.

Kostelecká 31, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavební centrum se zabývá prodejem sortimentu stavebnin a stavebního materiálu - sádrokartonové systémy, tepelné izolace, hydroizolace, systémy stropních podhledů, materiály ze dřeva, stavební chemie, střešní systémy a barvy.

6PRO-DOMA, SE (pobočka Držovice)65 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(179)
Sebastiniho 439/2, Držovice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Stavebniny, stavební materiál, potřeby pro řemeslníky a realizační firmy. Doprava stavebního materiálu.

7DEK a.s. (pobočka Prostějov)60 poboček

Průmyslová 4259/14, Prostějov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Prodej stavebního, izolačního a hydroizolačního materiálu, fasádních systémů i střešních krytin.

8Maštalířová Jana - prodej písku, autodoprava (sídlo)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(27)
Komendova 60, Bedihošť
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

V naší nabídce máme různé druhy nejpoužívanějších písků, ať už těžených, které jsou vhodné k betonování, tak kopaných k zásypům, na omítky či pískoviště. Kamenivo pro podloží, stavební účely nebo gabiony a v neposlední řadě okrasné oblázky/valouny pro Vaši zahrádku.

9Maštalířová Jana - prodej písku, autodoprava (provozovna Prostějov)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(27)
Kojetínská 4221/15, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

V naší nabídce máme různé druhy nejpoužívanějších písků, ať už těžených, které jsou vhodné k betonování, tak kopaných k zásypům, na omítky či pískoviště. Kamenivo pro podloží, stavební účely nebo gabiony a v neposlední řadě okrasné oblázky/valouny pro Vaši zahrádku.

10Vladimír Losík (pobočka Plumlov)1 pobočka

Boskovická 48, Plumlov
Otevřeno od 7:00

Vladimír Losík, se sídlem Boskovická 48, 798 03, Plumlov, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Hostinská činnost Prodej kvasného lihu, konzumního…


Stavebniny a stavební materiály – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Stavebniny a stavební materiály v lokalitě Prostějov – detailní popis

Bez stavebních materiálů by se stavebnictví neobešlo. V dnešní době jsou stále oblíbenější tradiční a přírodní materiály jako je dřevo, hlína, sláma, korek, konopí, ovčí vlna, třtina nebo celulóza. Ve stavebninách naleznete vše pro hrubou stavbu, suchou stavbu, střechy, zateplení, fasádní systémy nebo zahradní výstavbu. Stavebniny dále nabízejí široký sortiment hutních materiálů, stavební chemie, dlažeb, sanity, plotů, nářadí, spojovacího materiálu, barev a mnoho dalšího. K největším prodejcům stavebních materiálů patří DEK, PRO-DOMA, WOODCOTE nebo IZOMAT.

Na co se zaměřit při výběru stavebního materiálu?

  • Životnost vyplatí se investovat do kvalitního materiálu, který dlouho vydrží. Materiál by měl být pevný, mrazuvzdorný a s nízkou nasákavostí. 
  • Funkčnost – zaměřte se vždy na funkčnost materiálu, jelikož jiný materiál se vám bude hodit pro dům, dílnu nebo továrnu.
  • Prostředí materiál vybírejte podle prostředí, ve kterém se vaše stavba nachází. Pokud se stavba nachází např. ve vlhkém prostředí, vybírejte materiál s nízkou nasákavostí pod 5 %. 
  • Ekologie – ohled na životní prostředí je v dnešní době pro stále více lidí dalším důležitým kritériem. Zaměřte se na přírodní stavební materiály nebo na možnost recyklace použitých stavebních materiálů.
  • Cena – ta hraje při rozhodování velkou roli, ale nedívejte se pouze na ni a zaměřte se i na kvalitu a životnost daného materiálu. Z hlediska výstavby nových domů  vycházejí cenově nejlevněji domy ze slámy nebo dřevostavby.