Projektanti a projektování (projekty, projekce) – Prostějov

1–10 firem z 63 nalezených Filtry

1Hanácké stavby, spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní práce v oboru pozemního, průmyslového a inženýrského stavitelství, ve výstavbě, opravách a rekonstrukcí zemědělských a průmyslových objektů. Dále i zajistíme projektovou dokumentaci včetně vyřízení stavebního povolení.

2Ing. HYNKOVÁ, D. VACOVÁ- PROJEKTOVÉ STŘEDISKO

Žeranovská 989/8, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se projektovou a inženýrskou činností.

3Dračka Petr - projektování

Vodní 383, Konice Bezdlužná

Provádím instalatérské a topenářské práce. Dále nabízím návrhy technického řešení, projekty, dodávky a montáže - tepelných čerpadel, topných, solárních a ventilačních systémů s rekuperací, kondenzační techniky, centrálních vysavačů a jiné.

4STAVTES, Stavebně-technická společnost s ručením omezeným Prostějov

Provádíme projektové, rozpočtové práce a inženýrskou činnost. Dále nabízíme vlastní návrhy a studie řešení staveb a zajištění vyjádření dotčených orgánů státní správy a správců sítí k územnímu a stavebnímu řízením a k ohlášení staveb. Realizujeme i autorský dozor.

5Navrátil Martin - řízení průmyslových procesů

Kompletní dodej a služby v oblasti automatizace a řízení průmyslových procesů. Výroba rozvaděčů a vážících systémů.

6CREATISA design s.r.o.

Uprkova 4626/3a, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Realizace designových interiérů domácností i firem, služby architekta a zakázková výroba atypického nábytku. Dodáváme luxusní designové sedací soupravy, židle, osvětlení a doplňky z Itálie. Nabízíme římské rolety, závěsy a tapety z Francie.

7Elektropráce Spáčil s.r.o. (Prostějov)1 pobočka

Jsme stavební a elektromontážní společnost působící na celém území ČR, převážně v Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a Jihomoravském kraji.

8Opletal Zdeněk, Ing. - PROJEKČNÍ KANCELÁŘ

Nabídka projektových prací pro občanské, bytové a průmyslové stavby, požární ochrana, rozpočty staveb. Architektonické studie staveb, urbanisticko-architektonické studie prostranství, zahradně-architektonické stavby.

9Valášek Stanislav, Ing. - inženýrské práce (pobočka Bedihošť)1 pobočka

Prostějovská 71, Bedihošť
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím projekční a inženýrské práce. Dále zajišťuji komplexní činnosti od přípravy stavby až po její realizaci. Poskytuji poradenství při výběru objektu. Vyřizuji potřebná vyjádření a povolení. Mimo jiné nabízím projektovou dokumentaci a stavební či technický dozor včetně přípravy kolaudace.

10Zdeněk Beran, Ing.arch.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Riegrova 793/2, Prostějov

Nabízíme architektonické služby. Zaobíráme se projektováním obytných, občanských a průmyslových staveb, jednotlivých objektů i velkých celků. Významné zakázky realizujeme i v oblasti urbanismu.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Projektanti a projektování (projekty, projekce) v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Projektanti a projektování (projekty, projekce) najdete 63 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 57 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 19 firem v regionu Prostějov.