Projektanti a projektování (projekty, projekce) – Břeclav

1–10 firem z 48 nalezených Filtry

1STAVBAG s.r.o.3 pobočky

Zaměřujeme se na kompletní stavební práce, opravy silnic a údržby příkopů. Naše sídlo, kde prodáváme štěrk a písek, je v Brně, ale služby poskytujeme po celém Jihomoravském kraji. Dbáme na kvalitu techniky a práce našich zaměstnanců.

2Projekční a inženýrská činnost - Jana Šlancarová

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Revoluční 210, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme veškerou projekční a inženýrskou činnost, stavební dozory, rozpočty staveb (soupis prací pro veřejnou zakázku) a 3D projekční činnost. Působíme hlavně v lokalitě Břeclav, kde sídlíme, ale také v celém Jihomoravském kraji a okolí.

3Loučka Miroslav - ELEKTRO-VODO-TOPO

Lednická 729/159, Břeclav-Charvátská…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma Miroslava LOUČKY podniká v současné době v široké škále níže uvedených oborů... Provádíme vodoinstalace, plynoinstalace, elektroinstalace, topenářství, servis plynových spotřebičů, včetně projekce.

4Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s.4 pobočky

Zabýváme se úpravou i také rozvodem pitné a dále užitkové vody s sběrem i také zpracováním odpadů.

5Ing. Vlk Josef - Inženýrské činnosti

1. máje 717, Valtice Bezdlužná

Nabízíme projektovou a inženýrskou činnost.

6Osička stavební firma s.r.o.

Nabízíme zednické i demoliční práce a výstavbu rodinných domů.

7Čejka Josef, Ing.

Jsme spolehlivá firma, která Vám vyhotoví projektovou dokumentaci nebo zpracuje statický posudek Vašeho bytu, i rodinného domu. Nabízíme Vám profesionální služby v oblasti projektování a statistiky. Naše firma působí v oblasti Břeclavi, Hodonína, Znojma a okolí.

8Florián Pavel - Opravy a rekonstrukce

Nabízím opravy, rekonstrukce, instalatérské a topenářské práce.

9Ing. Václav Cichra- Projekty domů

Na českém trhu v oblasti projekčních činností působíme již od roku 1992. Díky svým získaným zkušenostem Vám nabízíme vypracování projektů na profesionální úrovni.

10AREA ZKH s.r.o.

Provádíme služby geodetické kanceláře. Provádíme plány pro katastr nemovitostí a to geometrický plán pro vyznačení budovy, pro změnu vnějšího obvodu budovy a další. Dále inženýrské geodézie - vyhotovení podkladů pro projekt, měření jeřábových drah, vytyčování liniových objektů. Dále účelové…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Projektanti a projektování (projekty, projekce) v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Projektanti a projektování (projekty, projekce) najdete 48 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 43 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Břeclav.