Projektanti a projektování (projekty, projekce) – Ostrava - město

1–10 firem z 183 nalezených Filtry

1NV-PRO PO, s.r.o.

Starobělská 730/45, Ostrava-Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytování poradenství a dodávek v oblasti projekční činnosti v požární ochraně. Zabýváme se požární bezpečností a autorským dozorem staveb. Zajišťujeme technickou pomoc.

2ELTOM, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Oběžná 163/19, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Hlavní činnost společnosti je zejména projektová příprava staveb, elektromontážní práce, výroba rozváděčů nízkého napětí a baterií, kabelů a vodičů, výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů, výroba, instalace a opravy elektronických zařízení, provádění jednoduchých a drobných…

3VAE a.s.

Provádíme projektové práce. Specializované práce v oblasti energetiky a ekologie. Dále zajistíme inženýrské činnosti spojené s vlivem staveb na životní prostředí i posouzení dle platné legislativy.

4MORAVIA CONSULT Olomouc a.s. (pobočka Ostrava)2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
28. října 2663/150, Ostrava - Moravská… Bezdlužná

Zaobíráme se projektování inženýrských, pozemních a dopravních staveb.

5ING ROWAN, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Nádražní 213/10, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme poradenské, školící a konzultační služby v oblasti realitního trhu, nemovitostí a strategického řízení. Radíme klientům při koupi nemovitosti. Poskytujeme analýzu investice do nemovitosti a vyhledáme optimální nemovitosti. Provádíme inspekci nemovitosti před její koupi, kontrolu a odhad…

6VEKERA, s.r.o.

Společnost nabízí elektroinstalační práce, projektové a telekomunikační služby. K dalším činnostem patří prodej elektrických rozvodných a spínacích zařízení.

7REKTIMONT s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Prokopa Velikého…, Vítkovice
Dnes už má zavřeno

Společnost provádí projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě. K dalším činnostem patří výroba ocelových konstrukcí, zdvihadel, mostových a portálových jeřábů. Dále školení v oblasti zdvihacích zařízení.

8IGEA s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Valše 47/3, Přívoz
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost je součástí společenství firem GASCONTROL GRO a zaměřuje na výrobu, dodávky a servis technologií a komponentů pro energetiku a průmysl, dále na výrobu plastů a také zemědělskou produkci. Naší náplní v tomto významném společenství je projekční, inženýrské a konzultační služby v…

9DaF - PROJEKT s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Hornopolní 131/12, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše projekční kancelář je úzce specializovaná na celkovou projekční a inženýrskou činnost v oboru pozemního stavitelství. Zajistíme projektový návrh, dokumentaci i odborný stavební dozor. Připravíme podklady pro získání dotací.

10GEODETIC, s.r.o.

28. října 1851/84, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost GEODETIC s.r.o. nabízí veškeré geodetické práce. Zabývá se vyhotovením geometrických plánů, vyhotovením zaměření, vytyčením hranic pozemků, inženýrskou geodézií, mapováním, práci v bodových polích, geodezií, geometrickými plány.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Projektanti a projektování (projekty, projekce) v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Projektanti a projektování (projekty, projekce) najdete 183 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 165 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 55 firem v regionu Ostrava - město.