Projektanti a projektování (projekty, projekce) – Přerov

1–10 firem z 104 nalezených Filtry

1Cliniger s.r.o.

Konstrukční a projekční práce, dodání a výroba designových prvků interiéru i exteriéru, dále zajišťujeme také revize tlakových nádob.

2JE Holding, s.r.o.

Výroba, maloobchodní a velkoobchodní prodej kožených oděvů. Nabízíme bundy, pláště, korzety, sukně, kalhoty. Dále se specializujeme na výrobu nadměrných oděvů a XXL oděvů z kůže.

3PIK s.r.o.

Na hrázi 781, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

PIK s.r.o. nabízí projektování, inženýrskou činnost, dodávky technologických částí pro petrochemický a chemický průmysl, plynové stanice a servis čerpacích stanic PHM.

4Montáže Přerov a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 3303/119, Přerov

Společnost Montáže Přerov a.s. nabízí především montáže a demontáže technologických zařízení a investičních celků. Dále se zabývá strojírenskou výrobou, projektovým řízením i pronájmem těžké dopravní techniky.

5Horký Jan, Ing. arch. - architekt, urbanista

Boženy Němcové 1541, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vytváříme architektonické studie a návrhy domů různých velikostí a účelů, stejně jako interiéry. Pro města a obce jsme schopni zpracovat architektonické návrhy staveb městských, obecních a to včetně veřejných projednání.

6LADISLAV DRÁBEK KLIMACHALD

Montáž chladících boxů, klimatizací, plnění auto klimatizací, opravy a servis chlazení, revize těsnosti chladících okruhů projektová činnost a poradenství. Chladíme i topíme, to vše pro vás montíme. Máme v tom dvacetiletou zkušenost.

7Hranická stavební společnost s r.o.

Hranická stavební společnost, s.r.o. poskytuje služby v oblasti projekční a dodavatelské činnosti, rekonstrukcí a přestaveb, výstaveb rodinných domů, bytových a inženýrských staveb.

8Ateliér Vrbík s.r.o. - architektonická kancelář

Zajištění komplexní projekční činnosti, projekty rodinných a bytových domů, půdních vestaveb a interiérů průmyslových staveb, rekonstrukce domů, urbanistické studie, autorský dozor a technickou pomoc.

9Sehnal Jaroslav - rozpočty staveb

Piaristická 807/8, Lipník nad Bečvou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti oceňování a zpracování položkových rozpočtů stavebních prací. Nabídka platí pro novostavby, rekonstrukce, modernizace i opravy rodinných domů, objektů bytové i nebytové výstavby a ostatních stavebních objektů.

10BLUME TZ CZ s.r.o.

Zajišťujeme projektování a realizace skladů a technologických transportních zařízení v oblasti manipulace s výrobky a zbožím. Zaměřujeme se na intralogistiku. Nabízíme také komplexní poradenství či montáž a servis dopravních zařízení.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Projektanti a projektování (projekty, projekce) v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Projektanti a projektování (projekty, projekce) najdete 104 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 94 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 31 firem v regionu Přerov.