Projektanti a projektování (projekty, projekce) – Uherské Hradiště

1–10 firem z 110 nalezených Filtry

1TENERA Servis, s.r.o.1 pobočka

Provádíme projektovou činnost a dokumentaci, technický dozor investora i průkaz energetické náročnosti. Poskytujeme poradenství v oblasti dotačního programu Zelená úsporám, oblasti veřejných zakázek a strukturálních fondů EU.

2Lignodom s.r.o.

Zahradní 1075, Nivnice Bezdlužná Ověřená

Naše stavební firma se zabývá realizací dřevostaveb. Důsledně dbáme na dodržení správných technologických postupů a použití kvalitních materiálů splňujících nejvyšší technologické a ekologické požadavky současnosti. Nabízíme zpracování kompletní projektové dokumentace, realizaci hrubé stavby…

3UH IPON, s.r.o.

Projektové a inženýrské služby ve výstavbě se specializací na sportovní stavby. Provádíme také vodohospodářské stavby a projekty. Pracujeme s CAD systémem Allplan Nemetschek. Zajišťujeme odhady nemovitostí. Zpracováváme průkazy energetické náročnosti budov PENB.

4Čech Petr, Ing. - Geodetická kancelář

Horní Valy 2074, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Geodetická kancelář s nabídkou veškerých geodetických služeb. Zaměřujeme se na vyhotovování geometrických plánů, zaměření, vytyčování hranic pozemků či inženýrskou geodézii, mapování a práce v bodových polích, digitální zpracování inženýrských sítí a jiné služby.

5ERLIS projekt, s.r.o.

Panská 25, Kunovice Bezdlužná

Vlastní typové projekty rodinných domů a jejich individuální úpravy dle přání investora. Nabídka zahrnuje zděné rodinné domy, nízkoenergetické a pasivní domy, garáže. Poskytujeme odborné služby a dodáváme stavební materiál.

6HUTNÍ PROJEKT Frýdek-Místek a.s.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Palackého náměstí…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Provádíme výzkumné práce, studie a posudky z oboru ochrany životního prostředí. Poskytujeme poradenství a projekční i inženýrsko-dodavatelské činnosti v průmyslové a občanské výstavbě. Nabízíme reprografické služby a pronájem kanceláří či zajišťujeme 2D kreslení a 3D modelování.

7DEPROX s.r.o.

Prakšická 281, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na vývoj, konstrukce či technologie jednoúčelových strojů. Konstrukční a vývojové práce provádíme v CAD systémech. Více informací naleznete na naší webové stránce.

8SM - smartstav s.r.o.1 pobočka

Zajišťujeme služby z oblasti stavebnictví. Provádíme kompletní vypracování projektové dokumentace až po předání hotového díla. Dále provádíme zateplování rodinných i panelových domů, zajištění výkopových prací, pokládání dlažeb či montáž oken a dveří a další.

9ANDAR s.r.o.2 pobočky

Pod Lipkami 141, Uherské Hradiště…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba, dodávky a montáže ocelových konstrukcí pro průmysl, zemědělství a obchod. Provádíme rekonstrukce stávajících objektů, výměny stěnových i střešních plášťů. Dále realizujeme dodatečné zateplování halových objektů pomocí PUR panelů. Vypracujeme projektovou dokumentaci.

10ANDAR s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště, Na Splávku)2 pobočky

Výroba, dodávky a montáže ocelových konstrukcí pro průmysl, zemědělství a obchod. Provádíme rekonstrukce stávajících objektů, výměny stěnových i střešních plášťů. Dále realizujeme dodatečné zateplování halových objektů pomocí PUR panelů. Vypracujeme projektovou dokumentaci.


Projektanti a projektování (projekty, projekce) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Projektanti a projektování (projekty, projekce) v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Projektanti a projektování (projekty, projekce) najdete 110 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 99 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 33 firem v regionu Uherské Hradiště.