Projektanti a projektování (projekty, projekce) – Zlín

1–10 firem z 117 nalezených Filtry

1TENERA Servis, s.r.o. (Zlín)1 pobočka

Veřejné zakázky a dotace. Provádíme projektovou činnost, technický dozor investora i průkaz energetické náročnosti. Poskytujeme poradenství v oblasti dotačního programu Zelená úsporám, veřejných zakázek, strukturálních fondů EU.

2ATIS - em spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
K Pasekám 4086, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Realizace a vybavení obchodů včetně návrhu a stavebních prací. Dodávky bytových interiérů, výroba nábytku. Do prodejen nabízíme kvalitní variabilní regálové systémy SU5, stojany, vitríny, pulty, drážkové panely a kompletní zakázkovou výrobu nábytku.

3ANDREA Zlín s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Burešov 4886, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V současné době jsou hlavním těžištěm našeho působení projekční a realizační činnosti. A to v oblasti vzduchotechniky, klimatizace a rekuperace jak v oblasti průmyslové tak občanské vybavenosti.

4AB Technology, s.r.o.

Jateční 523, Zlín- Prštné
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme dopravní pásy na dopravníky. Dále i dopravníkové řemeny, stěrače a příslušenství. Mimo jiné servis pásových dopravníků, spojování pásů, pogumování válců. Nabízíme i magnetické separátory a stěrače s břity z tvrdokovu. Výroba dopravníků.

5VERSTA s.r.o.

Projektujeme a vyrábíme stroje, zařízení a výrobní linky. Dále tvoříme programové vybavení pro systémy PLC a vizualizační systémy. Poskytujeme i servis a revize.

6KB projekt, s.r.o.

Projekční, inženýrská a zprostředkovatelská činnost občanských, bytových a průmyslových staveb. Zpracováváme investiční záměry, projekty, dokumentaci pro územní řízení, stavebně–technické průzkumy a statické posudky staveb. Vykonáváme autorský dozor.

7ELEKTRA Zlín, s.r.o.

Instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů. Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení, požárních a zabezpečovacích systémů. Zaměřujeme se také na zpracování projektové dokumentace vyhrazených požárně bezpečnostních zařízení a optimalizaci protipožárních opatření.

8ERGO BEST, s.r.o.2 pobočky

Jateční 693, Zlín
Dnes už má zavřeno

Stavby na klíč. Vyřídí povolení staveb, připraví projekty staveb pro stavební řízení a realizační projekty, zajistí kolaudaci staveb. Zajistí zemní práce a terénní úpravy, komunikace, parkoviště a zpevněné plochy, pokládku dlažeb a lepení obkladů. Stavby obchodů a prodejen.

9Moravec, spol. s r.o.

projektové služby, projektová činnost, inženýrská činnost, projektování pozemního stavitelství, projekce staveb.

10B-Projekting, spol. s r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Třída Tomáše Bati…, Zlín Bezdlužná

Zpracování dokumentace projektů a realizace včetně zajišťování všech potřebných služeb pro vybraná průmyslová odvětví. Jedná se hlavně o chemický průmysl, gumárenský průmysl, zpracování plastu, výrobu kompozitních materiálů,textilní průmysl, strojírenství a navazující obory.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Projektanti a projektování (projekty, projekce) v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Projektanti a projektování (projekty, projekce) najdete 117 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 105 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 35 firem v regionu Zlín.