Projektanti a projektování (projekty, projekce) – Kroměříž

1–10 firem z 52 nalezených Filtry

1Ing. Vlastimil Zatloukal

Služby stavebního managementu, studie proveditelnosti, kontrola prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství či ocelové konstrukce.

2SOREGO Tech, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lutopecny 157, Lutopecny Bezdlužná

Služby pro oblasti navrhování, realizace, servisu a revizí slaboproudých zařízení EPS, EZS, CCTV, ERO a EKV. Nabízíme projektování průmyslových objektů, obchodních center a bytových domů, kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, datové a telefonní rozvody.

3EL-ENG, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Palackého 859/78, Holešov Bezdlužná

Vysokonapěťové i nízkonapěťové elektroinstalační práce včetně projektování, elektroinstalační materiál.

4Ing. Vladimír Navrátil

Projekce staveb pro bydlení, občanské vybavenosti a technické infrastruktury.

5FAKO, spol. s r.o

3.5
★★★★★
★★★★★
(43)
Kotojedská 2588, Kroměříž Bezdlužná

Výstavba, rekonstrukce a zateplování budov, výrobu dřevěných oken a dveří, pronájem bytů a budov a projektovou činnost.

6Spolia invest s.r.o.1 pobočka

Projekce pozemních staveb, studie zastavění území a projekci veřejných budov a průmyslových staveb. Provádíme autorský dozor, inženýrskou činnost, zpracování technicko-ekonomických studií výstavby, potřebné hydrogeologické průzkumy, statické posudky a stavebně-historické průzkumy.

7Martin Sedlář

Výškové práce, montáže střech a půdní vestavby na klíč, rekonstrukcí a kompletní dodávky včetně projektové dokumentace. Zateplení fasád. Provádíme rovněž písmomalířské práce na všechny druhy materiálu.

8ARCHIV system, spol. s r.o.

Společnost ARCHIV system, spol. s r.o., poskytuje svým klientům služby v oblasti reprografie a polygrafické výroby, digitalizace a archivace dokumentů. Nabízí poradenství v oblasti informačních technologií, služby v oblasti administrativní správy a organizačně hospodářské povahy.

9Provazník Jiří, Ing.

Projektování zařízení a strojů s mechanickým pohonem. Konstrukce, produkce strojů a strojních zařízení. Vytváření výrobní dokumentace, CAD. Poradenství ve strojírenství.

10STAVBY Honzírek s.r.o.

Firma STAVBY Honzírek s.r.o. je stavební firma založená roku 2015 se sídlem v Kroměříži. Jsme rodinná firma s kvalitním týmem, který nás obklopuje.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Projektanti a projektování (projekty, projekce) v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Projektanti a projektování (projekty, projekce) najdete 52 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 47 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Kroměříž.