Projektanti a projektování (projekty, projekce) – Jeseník

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Stavby a reality STAR spol. s.r.o.

Janošíkova 155, Javorník
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma Stavby a reality STAR spol. s r.o. zahájila svoji činnost v únoru 1993. Jsme menší stavební firma působící v Olomouckém kraji, která se zaměřuje především na svou odbornost a kvalitu poskytovaných služeb.

2STAPROM CZ, spol. s r.o.

Hlavními obory činnosti společnosti STAPROM CZ spol. s r.o. je provádění bytových, občanských a průmyslových staveb včetně jejich údržby a rekonstrukcí, dále projektová činnost ve výstavbě a zajišťování odborných dozorů v rámci investiční výstavby.

3Jesenická vodohospodářská společnost, spol. s r.o.

Tovární 202, Jeseník
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Jesenická vodohospodářská společnost, spol. s r.o. byla krajským obchodním soudem zapsána do obchodního rejstříku 31. srpna 1992. Vznikla jako provozní vodohospodářská společnost s rozsahem působnosti v Jesenickém okrese. Vedle provozování vodovodů a kanalizací bylo také hlavní činností výstavba…

4Projekty pozemních staveb s.r.o.

Vytváříme projekty pozemních staveb. Zajišťujeme inženýrskou činnost a realizace pozemních staveb. Poskytujeme stavební dozor, autorský dozor.

5RD KOMEX s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lipovská , Jeseník Bezdlužná

Provádíme stavbu rodinných domů na klíč od RD Rýmařov, včetně zajištění projekční činnosti a financování výstavby. Realizujeme kompletní rekonstrukce rodinných domů OKAL.

6Štěpán Roman

Nabízíme stavební poradenství, projekty staveb včetně realizaci staveb.

7WAREX spol. s r.o. (pobočka Javorník)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bernartická 527 , Javorník

Zabýváme se návrhem a realizací montovaných staveb a prefabrikovaných budov, výrobních, skladovacích, obytných i užitkových ocelových hal. Stavíme průmyslové a občanské stavby.

8Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace (pobočka Jeseník)7 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Jaroslava Ježka 556…, Jeseník Bezdlužná

Zabýváme se správou, údržbou a evidencí silniční sítě v rámci územní působnosti. Poskytujeme technické služby. Zaměřujeme se na projektovou činnost ve výstavbě a investiční činnost na spravovaném majetku.

9Pospíšil Ivo, Ing.

Nabízíme architektonické, projekční a inženýrské služby.

10DOMIST, spol. s r.o.

Zajištění dodávky a inženýringu staveb na bázi ocelových konstrukcí. Zabýváme se projektovou dokumentací, výrobou a montážemi konstrukcí a stavebně technickými pracemi.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Projektanti a projektování (projekty, projekce) v lokalitě Jeseník – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Projektanti a projektování (projekty, projekce) najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Jeseník.