Projektanti a projektování (projekty, projekce) – Frýdek - Místek

1–10 firem z 85 nalezených Filtry

1FASS systém s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Potoční 1091, Frýdek-Místek Bezdlužná Ověřená

Patříme mezi střední stavební firmy, disponujeme velkou nabídkou stavebních prací. Provádíme výstavbu rodinných domů, rekonstrukce, bednění a izolace, zateplení domů a výstavbu rodinných domů na klíč. Naše stavební firma je zapsána v seznamu odborných dodavatelů v pragramu Zelená úsporám!

2SEFEN spol. s r.o.

Na Podvolání 3292, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí elektroinstalace a projekční činnost v energetice. Dále také prodává elektrické přímotopné konvektory, sálavé panely, osvětlení, kompaktní tepelná čerpadla, dveřní tepelné clony, klimatizace a vzduchotechniku.

3HEGAs, s.r.o.

Společnost poskytuje projekční a inženýrské práce v oblasti tepelné techniky - montáž tepelných čerpadel, kotelen na biomasu, turbín. Dále také zaměření na fotovoltaiku a výrobu elektřiny, obnovitelné zdroje a využití odpadního tepla. Certifikáty ISO 9001 a 14001.

4Ing. Radek Michalák, Ph.D.

Firma zaměřená na projekty staveb, statiku a diagnostiku konstrukcí pro rodinné, bytové i průmyslové stavby.

5Činčala Milan

Nabídka inženýrských a projektových prací.

6IKON, s.r.o.

Poskytování služeb v oblasti projektových činností ve výstavbě, provádění staveb se specializací na stavby s nosnou ocelovou konstrukcí. K dalším činnostem patří inženýrské služby.

7Zubek Leo, Ing.- Realitní kancelář REALIT

Nabídka realitních služeb- prodej nemovitostí, oceňování nemovitostí, právní úkony související s prodejem či koupí nemovitostí. Provádíme inženýrskou činnost a projekční práce.

8TŘINECKÁ PROJEKCE, a.s.

Míru 274, Třinec Bezdlužná

Poskytujeme služby v projektové a inženýrské činnosti.

9ENPRO Energo s.r.o. (pobočka Frýdek-Místek)10 poboček

Společnost ENPRO Energo, s.r.o. poskytuje služby v oblasti projektování elektrických staveb, venkovního elektrického i kabelového vedení, dále spínacích stanic a trafostanic, rozvoden a rozvodů veřejného osvětlení aj.

10HUTNÍ PROJEKT Frýdek-Místek a.s. (pobočka Frýdek-Místek)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
28. října 1495, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme výzkumné práce, studie a posudky z oboru ochrany životního prostředí. Poskytujeme poradenství a projekční i inženýrsko-dodavatelské činnosti v průmyslové a občanské výstavbě. Nabízíme reprografické služby a pronájem kanceláří či zajišťujeme 2D kreslení a 3D modelování.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Projektanti a projektování (projekty, projekce) v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Projektanti a projektování (projekty, projekce) najdete 85 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 77 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 26 firem v regionu Frýdek - Místek.