Lešení – Znojmo

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Stavební firma Stavospol Znojmo s.r.o.

2.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Dobšická 3545/12, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se bytovou i průmyslovou výstavbou, rekonstrukcemi objektů, opravami fasád. Provádíme opravy a rekonstrukce střech a krovů, půdní nástavby a vestavby, opravy a rekonstrukce koupelen. Nabízíme půjčovnu stavebního nářadí a lešení.

2Bětík David - Výškové práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
U Lesíka 3539, Znojmo Bezdlužná

Provádíme výškové práce s využitím horolezecké techniky, dále nabízíme úklidové služby v extrémních podmínkách. Dále můžeme nabídnout výrobu reklamních tabulí. Dále nabízíme pokrývačské práce, natěračské práce. Díky horolezecké technice se dostaneme do výšek a tam, kam se například plošina nebo…

3Ludvík Aleš

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dyjákovice 19, Dyjákovice Bezdlužná

Služby v oblasti stavitelství. Zemní práce, tesařství, montáž sádrokartonových desek, montáž všech druhů střešních krytin, izolace, fasády, obkladačské a dlažební práce, doprava materiálu, pronájem lešení a prodej stavebního materiálu.

4Bednář Rostislav

Pronajímáme, montujeme a demontujeme lešení.

5P&K stavební činnost, s.r.o.

Provádění zednických a zemních prací, zateplování fasád. Provoz půjčovny lešení. Kontejnerová doprava, odvoz suti a komunálního odpadu.

6Vančura Pavel

Provádíme zednické práce, zateplování fasád, stavbu lešení či sanační omítky.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Lešení v lokalitě Znojmo – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lešení najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Znojmo.