Lešení – Znojmo

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Stavební firma Stavospol Znojmo s.r.o.

2.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Dobšická 3545/12, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se bytovou i průmyslovou výstavbou, rekonstrukcemi objektů, opravami fasád. Provádíme opravy a rekonstrukce střech a krovů, půdní nástavby a vestavby, opravy a rekonstrukce koupelen. Nabízíme půjčovnu stavebního nářadí a lešení.

2Bětík David - Výškové práce

4.9
★★★★★
★★★★★
(23)
U Lesíka 3539, Znojmo Bezdlužná

Provádíme výškové práce s využitím horolezecké techniky, dále nabízíme úklidové služby v extrémních podmínkách. Dále můžeme nabídnout výrobu reklamních tabulí. Dále nabízíme pokrývačské práce, natěračské práce. Díky horolezecké technice se dostaneme do výšek a tam, kam se například plošina nebo…

3Zednictví Kalina

Zednictví Kalina, se sídlem Růžová 164, 671 32, Plaveč, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Zednictví Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

4LEŠENÍ JORDÁNEK s.r.o.

Coufalova 973/8, Znojmo
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

LEŠENÍ JORDÁNEK s.r.o., se sídlem Coufalova 973/8, 669 02, Znojmo, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 99278, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

5Ludvík Aleš

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dyjákovice 19, Dyjákovice Bezdlužná

Služby v oblasti stavitelství. Zemní práce, tesařství, montáž sádrokartonových desek, montáž všech druhů střešních krytin, izolace, fasády, obkladačské a dlažební práce, doprava materiálu, pronájem lešení a prodej stavebního materiálu.

6Bednář Rostislav

Pronajímáme, montujeme a demontujeme lešení.

7P&K stavební činnost, s.r.o.

Provádění zednických a zemních prací, zateplování fasád. Provoz půjčovny lešení. Kontejnerová doprava, odvoz suti a komunálního odpadu.

8Vančura Pavel

Provádíme zednické práce, zateplování fasád, stavbu lešení či sanační omítky.


Lešení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Lešení v lokalitě Znojmo – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lešení najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Znojmo.