Lešení – Přerov

Lešení je poměrně drahá záležitost, a proto se v dnešní době vyplatí navštívit půjčovnu a lešení si pouze pronajmout. Můžete si vybrat lešení nepohyblivé i pohyblivé, klasické trubkové nebo systémové. Firmy nabízející pronájem lešení v lokalitě Přerov.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1FRODO LIPNÍK s.r.o.

Tyršova 978/35, Lipník nad Bečvou Bezdlužná Ověřená

Společnost FRODO LIPNÍK, s.r.o. poskytuje služby v oblasti pronájmu a montáží lešení, dále pak montáží a demontáží blokových a rastrových fasád či staveb a rekonstrukcí domů, bytů a nebo staveb ve výškách.

2Indrák Martin - ELEKTRO

Komenského 287, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naší hlavní činností je prodej, montáž a servis satelitní (SAT) a anténní techniky (TV). Montáž plochých TV a propojení AV zařízení. Naše společnosti poskytuje profesionální služby v oblasti řešení vašeho televizního a satelitního příjmu.

3FORMEL spol. s r. o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(66)
Horní Moštěnice 526, Horní Moštěnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme stavebniny.

4TECHKISSIT s.r.o.

TECHKISSIT s.r.o., se sídlem Zahradní 132, 750 02, Bochoř-Přerov, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 74738, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Obráběčství Zámečnictví,…

5ZSV, spol. s r.o.

Grymovská 269, Prosenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a prodej podlahových dřevěných dílců pro lešení.

6Gűntherová Martina, Ing. - BOMA LEŠENÍ

Lešení - pronájem, provedeme montáž i demontáž.

7Palička Jan

Izolační práce a půjčování lešení.

8Stami Hranice s.r.o. - pronájem lšení4 pobočky

Družstevní 1944, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fasádní rámové lešení - pronájmy vč. instalace i demontáže.

9Půjčovna Macek s.r.o.

Jsme zámečnická firma. Provádíme veškeré zámečnické práce a výrobu zámečnických produktů. Nabízíme půjčení nářadí pro řezání, vrtání, sváření, elektrocentrály, stavební příslušenství, přímotopy, lešení, čerpadla, vysavače, hutní materiály atd. Nabízíme k prodeji širokou škálu hutního materiálu…


Lešení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Lešení v lokalitě Přerov – detailní popis

Lešení poskytuje dočasnou stavební konstrukci, která je důležitá pro práci ve výškách, např. při realizaci fasád, výškových prací, mytí oken, stavebních prací, k odkládání nářadí apod.

Druhy lešení

  • Trubková lešení – trubky jsou vyrobeny z oceli s antikorozní ochranou. Montáž tohoto typu lešení je náročnější a používá se především jako pracovní lešení v průmyslu nebo na menších stavbách.
  • Systémová lešení (fasádní rámová) – jsou jednodušší pro montáž, a proto více používanější než trubková. Zhotovují se buď z plošných, tyčových nebo prostorových dílců.
  • Pojízdná lešení – hliníkové pojízdné lešení se vyrábí ve formě stavebnice. Lešení je místo patek opatřeno kolečky a pro zajištění je doplněno stabilizátory.
  • Žebříková lešení – výška tohoto lešení dosahuje okolo 5 m a je vhodné pouze pro domácí použití.
  • Kozlíková lešení – jedná se o malé lešení do výšky 3,5 m určené pro drobné práce na zahradě nebo uvnitř domu.

Materiál lešení

Nejčastěji se prodávají dva typy lešení, a to ocelové nebo z hliníkových slitin. Dříve se používalo také dřevěné lešení, které je dnes vidět už jen velmi zřídka.

Konstrukce lešení

Je složená ze svislých a vodorovných trubek, které jsou zároveň opatřeny dřevěnými podlážkami pro přemisťování osob na lešení. Připevnění lešení k fasádě se řeší buď kotvením přímo do plochy fasády nebo přepažením okenních otvorů. Lešení musí být opatřeno zábradlím a pochozí část musí být minimálně 1,5 m vysoká.