Lešení – Kroměříž

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1instrumentum, s.r.o.

Prodej, servis a půjčovna elektrického ručního nářadí Bosch, Skil, Dremel. Vrtačky, bourací a sekací kladiva, brusky, pásové, přímočaré a okružní pily, zahradní technika.

2TRADIX UH,a.s. - (pobočka Kroměříž)8 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Bílanská, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej stavebních materiálů, střešních krytin, cihel, betonových výrobků, sádrokartonů a dlažeb. Provozujeme půjčovnu nářadí, lešení a drobné stavební mechanizace. Provádíme montáže oken a dveří i elektromontážní práce. Poskytujeme služby autodopravy.

3HAPER, s.r.o.2 pobočky

Hlinsko pod…, Bystřice pod…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej stavebnin a stavebního materiálu, prodej a rozvoz písku či opracování dřeva. Poskytujeme poradenství při výběru stavebních materiálů. Půjčovna nářadí a menší stavební mechanizace.

4HOMER STAV, s.r.o.

kompletní Stavební práce od A do Z, stavba rodinných domů, výstavba inteligentních domů, realizace dřevostaveb, tvorba tesařských prací, revize a elektroinstalace, rozvod chytré elektroinstalace, montáž a demontáž lešení, či kompletní montáž lešení.

5Roman Chytil

Stavby rodinných domů, rekonstrukce bytových jader, zateplování budov a pokládání zámkové dlažby. Nabízíme obkladačské práce. Nabízíme půjčování lešení.

6TRADIX UH,a.s. - STAVEBNINY TRADIX8 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Zborovská, Zdounky Bezdlužná

Prodej stavebních materiálů, střešních krytin, cihel, betonových výrobků, sádrokartonů a dlažeb. Provozujeme půjčovna nářadí, lešení a drobné stavební mechanizace, montáže oken a dveří i elektromontážní práce. Poskytujeme služby autodopravy.

7Juráň František

Zednické, klempířské, pokrývačské, malířské a natěračské práce včetně výškových prací, fasádní rámové lešení.

8Valášek Jiří - Zednictví

Zednické, instalatérské a sádrokartonářské práce či kompletní zateplení objektů a provádím keramické i zámkové dlažby. Rekonstruuji rodinné domy, byty, koupelny a bytová jádra. Zajišťuji elektromontáže a elektroinstalace, dodávku materiálu na stavbu a montáže i demontáže lešení.

9VT stav, s.r.o.

Servis, montáže, demontáže a pronájem lešení.

10Martin Dočkal

Montáž a pronájem lešení ve městě Kroměříž, Kojetín a v okolí.


Lešení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Lešení v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lešení najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Kroměříž.