Lešení – Nový Jičín

Lešení je poměrně drahá záležitost, a proto se v dnešní době vyplatí navštívit půjčovnu a lešení si pouze pronajmout. Můžete si vybrat lešení nepohyblivé i pohyblivé, klasické trubkové nebo systémové. Firmy nabízející pronájem lešení v lokalitě Nový Jičín.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1HR systém, s.r.o.- půjčovna nářadí6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Bernartická 93, Šenov u Nového…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz půjčovny lešení, nářadí a stavební mechanizace. K dalším činnostem patří vrtání a řezání železobetonu.

2RELI - LEŠENÍ, s.r.o.

RELI - LEŠENÍ, s.r.o., se sídlem K Nemocnici 211/1, 741 01, Nový Jičín, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 33297, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Výroba,…

3ALVE, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Veřovice 80, Veřovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem hliníkových a laminátových žebříků, jednostranných i oboustranných schůdků, dále pak hliníkového a ocelového lešení, můstků a pracovních plošin. Prodáváme i hliníkové sušáky na prádlo a odhrnovače sněhu.

4C.A.R. LEŠENÍ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kunín 251, Kunín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby týkající se lešení, zajišťujeme dopravu, nabízíme skladování. Lešenářské práce pro bytové i nebytové domy, historické budovy, kostely, komíny, mosty, hrady.

5SEVERSTAV, s.r.o.

Sedlnice 485, Sedlnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na stavební a zemní práce, novostavby, stavby na klíč, rekonstrukce hal i rodinných domů včetně zateplovaní s montáží a demontáží vlastního lešení.

6Petráš Josef - pronájem lešení

Firma poskytuje pronájem lešení a jeho dopravu, montáž i demontáž.

7Freisler Petr

Firma pronajímá rámové fasádní lešení.

8Holeňa Lubomír

Firma zaměřená na lešenářské práce, montáže a demontáže lešení.

9Klimša Radek

Firma nabízí stavební práce - stavby domů, rekonstrukce bytů a údržba objektů. K dalším činnostem patří prodej stavebního kameniva, půjčovna stavebních stropních stojek a lešení, řezání asfaltu.

10Winkler Radek

Nádražní 442/31 , Odry
Dnes už má zavřeno

Půjčovna míchaček, lešení, bouracích kladiv, řezaček na dlažby, vibračních desek a vrtáků na sloupky.


Lešení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Lešení v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Lešení poskytuje dočasnou stavební konstrukci, která je důležitá pro práci ve výškách, např. při realizaci fasád, výškových prací, mytí oken, stavebních prací, k odkládání nářadí apod.

Druhy lešení

  • Trubková lešení – trubky jsou vyrobeny z oceli s antikorozní ochranou. Montáž tohoto typu lešení je náročnější a používá se především jako pracovní lešení v průmyslu nebo na menších stavbách.
  • Systémová lešení (fasádní rámová) – jsou jednodušší pro montáž, a proto více používanější než trubková. Zhotovují se buď z plošných, tyčových nebo prostorových dílců.
  • Pojízdná lešení – hliníkové pojízdné lešení se vyrábí ve formě stavebnice. Lešení je místo patek opatřeno kolečky a pro zajištění je doplněno stabilizátory.
  • Žebříková lešení – výška tohoto lešení dosahuje okolo 5 m a je vhodné pouze pro domácí použití.
  • Kozlíková lešení – jedná se o malé lešení do výšky 3,5 m určené pro drobné práce na zahradě nebo uvnitř domu.

Materiál lešení

Nejčastěji se prodávají dva typy lešení, a to ocelové nebo z hliníkových slitin. Dříve se používalo také dřevěné lešení, které je dnes vidět už jen velmi zřídka.

Konstrukce lešení

Je složená ze svislých a vodorovných trubek, které jsou zároveň opatřeny dřevěnými podlážkami pro přemisťování osob na lešení. Připevnění lešení k fasádě se řeší buď kotvením přímo do plochy fasády nebo přepažením okenních otvorů. Lešení musí být opatřeno zábradlím a pochozí část musí být minimálně 1,5 m vysoká.