Lešení – Karviná

Lešení je poměrně drahá záležitost, a proto se v dnešní době vyplatí navštívit půjčovnu a lešení si pouze pronajmout. Můžete si vybrat lešení nepohyblivé i pohyblivé, klasické trubkové nebo systémové. Firmy nabízející pronájem lešení v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1INSTAR TECH, s. r. o.

Radvanická , Petřvald
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, pronájem a montáž lešení v celé ČR.

2Ferenčík Milan

Specializujeme se na malířské a natěračské práce. Dále provádíme tapetování, sádrokartonářské práce, montáž a demontáž lešení, celoplošné tmelení stěn, omyvatelné nástřiky a dokončovací stavební práce.

3BUGÁŇ PAVOL-LEŠENÁŘI BUGÁŇ

Zahradní 1280, Dolní Lutyně
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

BUGÁŇ PAVOL-LEŠENÁŘI BUGÁŇ, se sídlem Zahradní 1280, 735 53, Dolní Lutyně, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. AX 846, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Odštěpný závod zahraniční právnické osoby. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je:…

4HR systém - půjčovna nářadí6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Odlehlá 1150/10, Havířov Bezdlužná

Firma půjčuje nářadí, stavební mechanizaci a lešení. K dalším činnostem patří vrtání a řezání železobetonu.

5HR systém, s.r.o. (pobočka Fryštát)6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Fryštát 100/7, Fryštát
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma půjčuje nářadí, stavební mechanizaci a lešení.

6HESCO, s.r.o. (pobočka Havířov)3 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lidická 886/43, Havířov Bezdlužná

Naším oborem je prodej a nákup hutních materiálů, výrobu rámových a podpůrných lešení a ocelových konstrukcí. Nabízíme plechy, trubky, profily, jekly, taženou a válcovanou ocel, hliníkové profily. Zajišťujeme také dopravu a dělení materiálů.

7HR systém, s.r.o. (pobočka Karviná, Fryštát)6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Bělidlo 100/7 , Karviná, Fryštát
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a půjčováním nářadí, lešení a stavební mechanizace. Nabízíme benzínové stroje, elektrocentrály, kompresory, hoblíky, sekací a bourací kladiva či úhlové brusky.

8Kabatiar Bohuslav

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Petrovická 1051, Karviná, Hranice
Otevřeno do 16:00

Provádíme lešenářské, malířské, a natěračské práce. Dále také zámečnické a klempířské služby, zednictví a obkladačství, izolaterství, vodoinstalatérství a topenářství.

9Sztefek Stanislav

3.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Slovenského…, Havířov, Šumbark Bezdlužná

Naše firma poskytuje pronájem fasádního rámového lešení, montáž lešení, návrh konstrukce. Provádíme zateplování fasád, ploché střechy, solární panely, rozvoz stavebních materiálů, převoz sypkých materiálů a pronájem kontejnerů.

10MAMET group s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Radvanická 370 , Petřvald Bezdlužná

Pronajímáme stavební stroje, lešení. Nabízíme také vibrační techniku, manipulátory, rypadla, nakladače, topidla, odvlhčovače, měřicí techniku, stavební výtahy a lávky, plošiny a další.


Lešení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Lešení v lokalitě Karviná – detailní popis

Lešení poskytuje dočasnou stavební konstrukci, která je důležitá pro práci ve výškách, např. při realizaci fasád, výškových prací, mytí oken, stavebních prací, k odkládání nářadí apod.

Druhy lešení

  • Trubková lešení – trubky jsou vyrobeny z oceli s antikorozní ochranou. Montáž tohoto typu lešení je náročnější a používá se především jako pracovní lešení v průmyslu nebo na menších stavbách.
  • Systémová lešení (fasádní rámová) – jsou jednodušší pro montáž, a proto více používanější než trubková. Zhotovují se buď z plošných, tyčových nebo prostorových dílců.
  • Pojízdná lešení – hliníkové pojízdné lešení se vyrábí ve formě stavebnice. Lešení je místo patek opatřeno kolečky a pro zajištění je doplněno stabilizátory.
  • Žebříková lešení – výška tohoto lešení dosahuje okolo 5 m a je vhodné pouze pro domácí použití.
  • Kozlíková lešení – jedná se o malé lešení do výšky 3,5 m určené pro drobné práce na zahradě nebo uvnitř domu.

Materiál lešení

Nejčastěji se prodávají dva typy lešení, a to ocelové nebo z hliníkových slitin. Dříve se používalo také dřevěné lešení, které je dnes vidět už jen velmi zřídka.

Konstrukce lešení

Je složená ze svislých a vodorovných trubek, které jsou zároveň opatřeny dřevěnými podlážkami pro přemisťování osob na lešení. Připevnění lešení k fasádě se řeší buď kotvením přímo do plochy fasády nebo přepažením okenních otvorů. Lešení musí být opatřeno zábradlím a pochozí část musí být minimálně 1,5 m vysoká.