Lešení – Hodonín

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1RAMIRENT s.r.o. - půjčovna nářadí12 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Velkomoravská 3542…, Hodonín Bezdlužná

Jsme půjčovna stavebních strojů, mechanizace a nářadí. Nabízíme manipulátory, minirypadla, nakladače, pracovní plošiny, stavební výtahy, lešení, vibrační a hutnící techniku, topidla. Pronájem stavebních buněk a mobilního oplocení. Doprava na stavby.

2HROMEK s.r.o.-prodej žebříků a lešení

Brněnské náměstí…, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej žebříků hliníkových, teleskopických, dřevěných v profi i hobby řadě (také žebříky na míru). Schůdky pro domácnost i firmy jak jednostranné tak oboustranné. Pro práci ve výškách nabízíme hliníkové a ocelové lešení - pojízdné, rámové ,trubkové, fasádní, také žebříkové lešení a…

3STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.1 pobočka

Cílem je poskytnout komplexní služby ve stavebnictví, takže se vedle hlavní a pomocné stavební výroby rozvinula oddělení přípravy staveb, dopravy a mechanizace, recyklace stavebních sutí, betonárky a od roku 2009 i půjčovna lešení a bednění. Ta je umístěna v novém areálu v Hodoníně - Kapřiskách,…

4RaMu - Plus, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Hlinická 1781, Vracov Bezdlužná

Lešení, fasády a jejich zateplování, pokládání podlah. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů.

5Tvrdý, spol. s r.o.

Naším oborem jsou stavby rodinných domů, půdní vestavby a rekonstrukce bytových jader včetně pokládání obkladů a dlažeb. Počátek naší působnosti se datuje od roku 1998.

6Bohuslav Rybář - BR Trade1 pobočka

Nabídka hliníkových lešení, žebříků i schůdků. Nabídka stavebních míchaček, výtahů STEINWEG Böcker a ručně kovaných švédských seker Hultafors.

7Bohuslav Rybář - BR Trade - e-shop (výdejní místo) (pobočka Veselí nad Moravou)1 pobočka

Nabídka hliníkových lešení, žebříků i schůdků. Nabídka stavebních míchaček, výtahů STEINWEG Böcker a ručně kovaných švédských seker Hultafors.

8HARTNELL s.r.o. - lešení1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Legionářů 1338/5, Hodonín Bezdlužná

Nabízíme pronájem hliníkového pojízdného lešení značky Custers s nožní brzdou a protiskluzovou podlahou pro maximální zatížení 200 kg/m2.

9RICO, spol. s r.o. - lešení3 pobočky

Pronájem lešení a provoz půjčovny nářadí.

10Richard Kopiš

Naším oborem je nabídka tesařských prací. Výroba pergol, altánů a bednění schodišť. Půjčovna lešení.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Lešení v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lešení najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Hodonín.