Lešení – Blansko

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Fadrný Vlastimil

Nabízíme pronájem i montáž stavebních, prostorových a pojízdných RUX lešení včetně kompletního příslušenství. Zapůjčujeme stavební vysoušeče, odvlhčovače, topidla a kompresory.

2VONDRA LUDĚK-SERVISNÍ PRÁCE PRO MĚSTA

Krasová 32, Krasová Bezdlužná

Poskytujeme nabídka výškových a stavebních prací a demolic i terénních úprav i také montáží prvky v rizikových prostorech a nabízíme pronájem a montáž rámového lešení.

3František Fiala - Olomučany

František Fiala, se sídlem Olomučany 320, 679 03, Olomučany, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

4Patrik Ševčík

Lažánky 93, Blansko
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Patrik Ševčík, se sídlem Lažánky 93, 678 01, Blansko, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Zámečnictví, nástrojářství Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

5I-KONSTRUKCE s.r.o.

I-KONSTRUKCE s.r.o., se sídlem Havlíčkova 321, 679 32, Svitávka, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 88066, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

7TESPA s.r.o.

Nabízíme a provádíme tesařské prace a monolitických konstrukcí a zateplování fasád a dodávek a montáží lešení i solárních panelů a děláme realizaci staveb.

8Sláma Hynek

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce a to v interiéru i exteriéru a včetně možnosti použití vlastního lešení i také horolezecké a Airless techniky.

9guape s.r.o.

Prodej teleskopických chůd z hliníkové konstrukce. Nabídka stavebních materiálů a rámových lešení.

10HOLCKOV s.r.o.

Nabízíme půjčování rámového lešení a dále nabízíme stavební činnost.


Lešení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Lešení v lokalitě Blansko – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lešení najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Blansko.