Lešení – Brno - venkov

Lešení je poměrně drahá záležitost, a proto se v dnešní době vyplatí navštívit půjčovnu a lešení si pouze pronajmout. Můžete si vybrat lešení nepohyblivé i pohyblivé, klasické trubkové nebo systémové. Firmy nabízející pronájem lešení v lokalitě Brno - venkov.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1KORN, spol. s r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(19)
Zámecká 1, Sokolnice Bezdlužná

KORN spol. s r.o. má sklady a kanceláře v Sokolnicích u Brna a působnost firmy je v rámci celé ČR. Společnost má svoji pobočku také v Kostelci na Hané. Nabízíme dodávky a montáže příslušenství pro železobetonové konstrukce. Půjčovna lešení.

2Dalibor Horák s.r.o.

Kout 447, Kuřim Bezdlužná

Provádíme zateplení fasád a střechy na domech v Brně a okolí, naše půjčovna lešení Brno zajistí kvalitní lešení pro stavební firmy.

3DOSTECH, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykova 118, Modřice Bezdlužná

Autodoprava:Nabízíme autodopravu vozidly s hydraulickým ramenem po celé ČR. Autodoprava a manipulace po celé ČR s kontejnery (obytné a skladové), bednění, lešení, střešní konstrukce včetně uložení a stavební materiál. Doprava nadměrných nákladů (vyřízení povolení, vytížení trasy, doprovod).…

4Lukáš Koláčný

Sivice 233, Sivice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Lukáš Koláčný, se sídlem Sivice 233, 664 07, Sivice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zdroj…

5PERI Plus, s.r.o.

Obřanská 584, Bílovice nad…
Dnes už má zavřeno

PERI Plus, s.r.o., se sídlem Obřanská 584, 664 01, Bílovice nad Svitavou, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 53017, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: pronájem a…

6LCA Půjčovna lešení Brno

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Divadelní 766/55, Ořechov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

LCA Půjčovna lešení Brno, se sídlem Divadelní 766/55, 664 44, Ořechov, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

7LEŠENÍ CZ s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Chudčice 233, Chudčice Bezdlužná

Nabízíme pronájem, montáž a demontáž lešení i bednění.


Lešení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Lešení v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Lešení poskytuje dočasnou stavební konstrukci, která je důležitá pro práci ve výškách, např. při realizaci fasád, výškových prací, mytí oken, stavebních prací, k odkládání nářadí apod.

Druhy lešení

  • Trubková lešení – trubky jsou vyrobeny z oceli s antikorozní ochranou. Montáž tohoto typu lešení je náročnější a používá se především jako pracovní lešení v průmyslu nebo na menších stavbách.
  • Systémová lešení (fasádní rámová) – jsou jednodušší pro montáž, a proto více používanější než trubková. Zhotovují se buď z plošných, tyčových nebo prostorových dílců.
  • Pojízdná lešení – hliníkové pojízdné lešení se vyrábí ve formě stavebnice. Lešení je místo patek opatřeno kolečky a pro zajištění je doplněno stabilizátory.
  • Žebříková lešení – výška tohoto lešení dosahuje okolo 5 m a je vhodné pouze pro domácí použití.
  • Kozlíková lešení – jedná se o malé lešení do výšky 3,5 m určené pro drobné práce na zahradě nebo uvnitř domu.

Materiál lešení

Nejčastěji se prodávají dva typy lešení, a to ocelové nebo z hliníkových slitin. Dříve se používalo také dřevěné lešení, které je dnes vidět už jen velmi zřídka.

Konstrukce lešení

Je složená ze svislých a vodorovných trubek, které jsou zároveň opatřeny dřevěnými podlážkami pro přemisťování osob na lešení. Připevnění lešení k fasádě se řeší buď kotvením přímo do plochy fasády nebo přepažením okenních otvorů. Lešení musí být opatřeno zábradlím a pochozí část musí být minimálně 1,5 m vysoká.