Fasády – Vsetín

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Malina Rudolf

Hemy 914 (budova u…, Valašské Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme zednické a rekonstrukční práce, fasády, rekonstrukce koupelen a obkladů. Montujeme okna a dveře z plastu, montujeme také zimní zahrady.

2MK-STAV Building s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
40.pluku 682 , Valašské Meziříčí
Dnes už má zavřeno

Stavební firma s historií od roku 2007 provádí celkové revitalizace panelových, bytových a rodinných domů, rekonstrukce bytů, kompletní přestavby rodinných domů, výstavbu budov.

3Kedroň Petr- tesařské a pokrývačské práce

Naše firma působí v oblasti tesařských a pokrývačských prací. Realizujeme montáže krovů, dřevostaveb, roubených staveb, dřevěných fasád, pergol, zahradních altánů a garážových stání.

4Vařák Zdeněk- Kamenictví

Realizujeme veškeré kamenické práce – zhotovení i opravy pomníků včetně portrétů, obklady interiérů i exteriérů, opěrné zídky, kamenné břehy koryt vodních toků.

5DEK a.s. (pobočka Valašské Meziříčí)60 poboček

Jiráskova 248/15, Valašské Meziříčí,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej stavebního, izolačního a hydroizolačního materiálu, fasádních systémů i střešních krytin.

6A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka Valašské Meziříčí)22 poboček

Úklidová firma s nabídkou mytí oken, strojového čištění koberců, voskování podlah a odstraňování graffity. Zajišťujeme antigraffitové nátěry, postavební úklid, výškové práce či fluataci podlah. Čistíme, opravujeme a natíráme fasády.

7RG Kámen s.r.o. (pobočka Rožnov pod Radhoštěm)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sokolská 408, Rožnov pod Radhoštěm

Provádíme výrobu a dodáváme prvky z přírodního kamene. Nabízíme dlažby, obklady, parapety, kuchyňské pracovní desky i koupelnové desky, stoly a schodů. Zajistíme veškerou montáž.

8Stavebniny DEK a.s. (pobočka Valašské Meziříčí)59 poboček

Jiráskova 248/15, Valašské Meziříčí,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme stavební, izolační a hydroizolační materiál, fasádní systémy a střešní krytiny včetně doplňků. Nabízíme asfaltové a oxidační izolační pásy, fóliové a okapové systémy, sádrokartonové a prosvětlovací desky a příslušenství.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Fasády v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fasády najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Vsetín.