Fasády – Olomouc

1–10 firem z 56 nalezených Filtry

1Litovelská stavební spol. s r.o. - stavebniny1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Uničovská 132/19, Litovel
Otevřeno do 18:00

Stavebniny a stavební materiál pro Vaši stavbu. Technické poradenství. Prodáváme obklady a dlažby. Nabízíme sanitární keramiku a koupelnové doplňky.

2SANCO FASÁDY s.r.o.

Zateplujeme budovy a panelové domy, čistíme řasy a plísně ze zateplení fasád. Mícháme probarvené omítky a barvy.

3BAUSHOP s.r.o.20 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(2678)
Studentská 947/5, Olomouc
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Internetový hobbymarket. Stavebniny, nabízíme osb desky, tepelené izolace, polystyren, sádrokartony. Dále fasády, zahradní nábytek, skleníky, zahradní domky, pletivo, pergoly, dětská hřiště, ruční nářadí, koupelnový nábytek, radiátory.

4PK COLOR Litovel1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
1. máje 629/20, Litovel
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma PK Color Litovel působí v oblasti prodeje barev a příslušenstvi od roku 1999. Nabízíme výrobky takřka veškerých českých výrobců a širokou škálu produktů renomovaných zahraničních firem. PK Color Litovel zaručuje vysoký standart služeb pro širokou škálu zákazníků, od kutilů až po velké…

5Hajíček Rostislav- Malířství

Svatoplukova 911/2, Litovel
Otevřeno do 14:15

Nabízím malířské a natěračské práce. Provádím i písmomalířství, linkování, restaurování nápisů, štukování a stěrkování. Dále realizuji vymalování průmyslových hal a malbu fasád rodinných domů.

6SCAMONT s.r.o.- Montáž lešení

Provádíme montáže, demontáže a pronájmy lešení, které je vhodné například pro stavbu lešení na kostely, výtahové šachty, prostorové lešení, závěsné lešení, fasádní lešení a různé atypické lešení. Zejména u dispozičně složitějších fasád je nutné provést předem zaměření fasády, pokud jde o její délku…

7TOMA Olomouc, a.s.

Cílem naší stavební firmy je být schopnou a solidní organizací na stavebním trhu, která dokáže pružně reagovat na danou poptávku.

8Černý Vladan - STAVBY OLOMOUC

Cílem naší práce je především realizace novostaveb a bytových domů, rekonstrukce soukromých i komerčních domů, fasády, zateplení fasád, půdní vestavby.

9INTERMONT OLOMOUC s.r.o.1 pobočka

Na zákopě 585/2 , Olomouc
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Firma se zabývá hlavně sádrovými konstrukcemi s návazností na akustiku, minerálními podhledy a obklady, dále provádíme i truhlářské práce.

10Coufal Mojmír- kamenictví

Libušina 25, Olomouc
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Kamenické práce všeho druhu. Hřbitovní architektura, stavební kamenická činnost, práce s pískovcem. Doplnění uražených teracových schodů v panelových a bytových domech. Jde o dvojsložkovou lepící směs s teracovou drtí, po jejíž vytvrdnutí se provede zabroušení.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Fasády v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fasády najdete 56 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 50 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Olomouc.