Fasády – Přerov

1–10 firem z 60 nalezených Filtry

1Morkus Josef - hliněné stavby

Trnávka 1, Lipník nad Bečvou Bezdlužná Ověřená

Jsme realizační skupina, která se již několik let zabývá realizacemi hliněných staveb z přírodních, ale i konvenčních materiálů, zejména pak hliněnými omítkami, spárováním roubenek, konopnými izolacemi, marockým štukem a souvisejícími činnostmi při rekonstrukcích starých domů, památkových…

2FRODO LIPNÍK s.r.o.

Tyršova 978/35, Lipník nad Bečvou Bezdlužná Ověřená

Společnost FRODO LIPNÍK, s.r.o. poskytuje služby v oblasti pronájmu a montáží lešení, dále pak montáží a demontáží blokových a rastrových fasád či staveb a rekonstrukcí domů, bytů a nebo staveb ve výškách.

3Cidem Hranice, a.s., divize CETRIS1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(118)
Nová 223, Hranice
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se výrobou a prodejem cementotřískových desek. Provádíme jejich formátování, frézování, vrtání, fazetování, broušení, nanášení povrchových úprav, event. jejich kombinací.

4B Color, s.r.o. (pobočka Přerov, Tovární)3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(16)
Tovární 2993/4, Přerov
Otevřeno do 12:00

Prodej malířských a natěračských potřeb pro stavebníky, řemeslníky a kutily. Provádíme tónování odstínů barev pro exteriér a interiér, na fasády, dřevo, kov a speciální povrchy. Nabízíme široký sortiment pro karosáře a autolakýrníky.

5Raab Karcher stavebniny (pobočka Hranice IV-Drahotuše)57 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
Mlýnská 3, Hranice IV-Drahotuše Bezdlužná

Stavebniny a stavební materiály: cihly, střechy, fasády, izolace, obklady, dlažby, sanita, koupelny, barvy, dveře, okna, nářadí, betonové prvky pro zahradu a další.

6Ing. Fuks Aleš - FAD PŘEROV

Dluhonská 1350/43, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

FAD Přerov se zabývá mícháním barev na dřevo, kov, fasády a barvy interiérů. Připravuje odstíny barev a lazur podle vzorků. Renovuje nátěry Eurooken.

7Horký Jan, Ing. arch. - architekt, urbanista

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Boženy Němcové 1541, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vytváříme architektonické studie a návrhy domů různých velikostí a účelů, stejně jako interiéry. Pro města a obce jsme schopni zpracovat architektonické návrhy staveb městských, obecních a to včetně veřejných projednání.

8MINIKUBES s.r.o.1 pobočka

MINIKUBES s.r.o., je firma zabývající se kompletní činností spojenou s vaším spokojeným bydlením. Zabýváme se stavební činností, kde proměňuje představy soukromých i veřejných investorů ve skutečnost od malých staveb až po velké projekty.

9DEHON s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bezručova 1416 , Hranice

Nabízíme stavební práce a bourací práce. Stavby postavíme n aklíč a poskytneme poradenství. Dále se zabýváme zateplením staveb a fasád. Poskytujeme služby v oblasti správy budov a jejich evidence. Zároveň zajistíme technický chod budov vč. úklidu a úpravy okolí staveb.

10Král - barvy, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Hranická 104, Hranice - IV…
Otevřeno do 11:00
Bezdlužná

Provádíme zateplovací práce, nátěry a malířské práce v okresech Přerov, Olomouc, Prostějov, Šumperk a Jeseník.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Fasády v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fasády najdete 60 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 54 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Přerov.