Fasády – Přerov

Žádná stavba se neobejde bez fasády. Na trhu můžete vybírat z mnoha druhů moderních fasádních omítek v různé škále barevného provedení a zrnitosti. Přehled firem zabývajících se realizací fasád v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 90 nalezených Filtry

1FRODO LIPNÍK s.r.o.

Tyršova 978/35, Lipník nad Bečvou Bezdlužná Ověřená

Společnost FRODO LIPNÍK, s.r.o. poskytuje služby v oblasti pronájmu a montáží lešení, dále pak montáží a demontáží blokových a rastrových fasád či staveb a rekonstrukcí domů, bytů a nebo staveb ve výškách.

2BAHROS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého 64/5, Lipník nad Bečvou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavní zaměření společnosti BAHROS s.r.o. jsou střechy na klíč, hydroizolace, zateplování a opravy střech, klempířské a pokrývačské práce, nátěry střech a výškové práce. Dále nabízí služby v oblasti hromosvodů, jejich montáže, opravy a revize. Pro zateplování střech poradenství a odbornou garanci.

3Cidem Hranice, a.s., divize CETRIS1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(142)
Nová 223, Hranice
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se výrobou a prodejem cementotřískových desek. Provádíme jejich formátování, frézování, vrtání, fazetování, broušení, nanášení povrchových úprav, event. jejich kombinací.

4B Color, s.r.o. (pobočka Přerov, Tovární)3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(16)
Tovární 2993/4, Přerov
Dnes už má zavřeno

Prodej malířských a natěračských potřeb pro stavebníky, řemeslníky a kutily. Provádíme tónování odstínů barev pro exteriér a interiér, na fasády, dřevo, kov a speciální povrchy. Nabízíme široký sortiment pro karosáře a autolakýrníky.

5Raab Karcher stavebniny (pobočka Hranice IV-Drahotuše)57 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
Mlýnská 3, Hranice IV-Drahotuše Bezdlužná

Stavebniny a stavební materiály: cihly, střechy, fasády, izolace, obklady, dlažby, sanita, koupelny, barvy, dveře, okna, nářadí, betonové prvky pro zahradu a další.

6KOUZLO BAREV A DROGERIE (pobočka Hranice)56 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Nová 1822, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej kompletního sortimentu nátěrových hmot a aplikační techniky - barvy, laky.

7KAsystem

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Smetanova 391, Lipník nad Bečvou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou klíčů a autoklíčů. Prodej a výroba zahraních krbů. Prodej spojovacího materiálu, nářadí, ochraných pomůcek. Prodej veškerých klempýřských prvků, okapových systémů.

8Trna Rostislav

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hranická 137, Hranice Bezdlužná

Rostislav Trna nabízí prodej zateplovacího a nátěrového materiálu. Nabízí i stavební práce a zateplování budov.

9Ing. Fuks Aleš - FAD PŘEROV

Dluhonská 1350/43, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

FAD Přerov se zabývá mícháním barev na dřevo, kov, fasády a barvy interiérů. Připravuje odstíny barev a lazur podle vzorků. Renovuje nátěry Eurooken.

10PZ TRADING s.r.o.

Za mlýnem 3001/58, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

PZ Trading nabízí montáž nových a rekonstrukci starých střech, výrobu a montáž klempířských prvků a prodej plastů pro stavebnictví. Dále nabízí prodej interiérových a fasádních barev.


Fasády – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Fasády v lokalitě Přerov – detailní popis

Fasáda je konečná úprava domu, která ji chrání před nepříznivými vlivy počasí. Fasádní omítky jsou vyráběny v ohromném množství různých barev a struktur. Pro dobrou tepelnou izolaci je potřeba fasádu zateplit, aby zároveň byla dobře provětrávaná a izolovaná.

Druhy fasádních omítek

  • Sanační omítky – Používají se v místech, kde se fasáda potýká s vlhkostí od země. Po zaschnutí omítky se vytvoří vysoce porézní systém s extrémní paropropustností.
  • Minerální omítky – Smícháním písku a pojiva s vodou vznikne paropropustná tvrdá slupka, která se vyznačuje vysokou nasákavostí, a proto je nutné ji proti dešti ošetřit nátěrem.
  • Disperzní omítky – Jsou vysoce vodoodpudivé, pružné a neztrácí svou barvu.
  • Silikátové omítky – Dodávají se v různých odstínech, jsou vysoce paropropustné a hydrofobní.
  • Závěsné fasády – Využívají se systémy zavěšené na vnější plášť domu tak, aby zůstala mezi oběma částmi vzduchová mezera, která umožňuje odvětrávání vlhkosti.
  • Izolační omítky – Omítky obsahují lehké příměsi, jako je keramzit, pemza a expandovaný polystyren, které vytvářejí až šestkrát lepší izolační podmínky než minerální fasády.
  • Ekologické omítky – Regulují vlhkost, akumulují teplo a propouštějí vodní páry. Omítky jsou zcela přírodní bez dalších chemických přísad.
  • Tepelně izolační fasádní systémy mokrou cestou – V dnešní době se jedná o nejvíce používanou technologii zateplování fasád.

Čištění fasád

Znečištění fasády způsobuje výrazné oslabení účinnosti a zkracuje životnost celého zateplovacího systému. Čištěním se odstraňují stopy od smogu, prachu, sazí z komínu nebo výparech z kuchyně. Zároveň dochází k odstranění plísní, řas, bakteriálních mikroorganismů a zelených nánosů. Mytí fasády se provádí vysokotlakým čištěním za pomocí vody, horké páry a chemických látek obsahující algicidy, biocidy a fungicidy. Po vyčištění fasády je dobré nanést ochranný nátěr.