Fasády – Prostějov

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1KONSTRUKTA - STAVBY s.r.o.

Realizujeme a navrhujeme zděné stavby na klíč, nízkoenergetické a pasivní rodinné a bytové domy, haly, průmyslové a zemědělské stavby. Dále i architektura, stavební povolení, projekty. Provádíme i zemní práce, střechy, vestavby, rekonstrukce, fasády.

2Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.15 poboček

Výroba zateplovacích systémů, fasád, omítek, nátěrů, podlah, tmelů pro obklady a dlažby. V sortimentu naleznete základní omítkové a maltové směsi, sanace a hydroizolace.

4DOPOSINVEST s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Bohuslavice 19, Bohuslavice Bezdlužná

Stavební firma - stavíme rodinné domy na klíč, provádíme rekonstrukce, zateplení, fasády. Dále provozujeme stavební truhlářství, prodejnu stavebnin. Vyrábíme schodiště, okna, dveře, Eurookna. Nabízíme i stavební materiály. Autodoprava.

5ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. - stavební práce1 pobočka

Nabízíme stavební práce na klíč, rekonstrukce bytů, domů a bytových jader. Dále provádíme demolice objektů a zateplujeme fasády. Navrhujeme interiéry. Zajistíme projekty či stavebních povolení. Zajišťujeme outsourcing lidských zdrojů ve stavebních profesích.

6Doseděl Petr - fasádní systémy

Provádíme plastové zateplení fasád s odvětráním. Dále i plastové zateplovací obklady Deceuninck montujeme na rodinné domy, výrobní haly, panelové domy, bytové domy, potravinářské provozy, střešní podhledy, podrovnávky. Vyřizujeme dotace Zelená úsporám.

7Musil Karel, Ing. - MIPA

Provozujeme půjčovnu lešení. Používáme moderní systém německého výrobce značky Altrad-Baumann.

8PRO-DOMA, SE (pobočka Konice)65 poboček

Na Příhonech 591, Konice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na prodej v oblasti stavebnictví, nabízí širokou škálu stavebních materiálů.

9Stavebniny Kroupa s.r.o.

Kostelecká 31, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavební centrum se zabývá prodejem sortimentu stavebnin a stavebního materiálu - sádrokartonové systémy, tepelné izolace, hydroizolace, systémy stropních podhledů, materiály ze dřeva, stavební chemie, střešní systémy a barvy.

10Vlach Martin- Barvy-laky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Drozdovice 1075/87, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej hotových barev, laků, lazur a příslušenství. Nabízíme míchání barev, autolaků, fasád a plnění sprejů. V nabídce máme brusivo, nářadí, tmely, lepidla, autokosmetiku. Výroba klíčů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Fasády v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fasády najdete 30 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 27 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Prostějov.