Fasády – Nový Jičín

Žádná stavba se neobejde bez fasády. Na trhu můžete vybírat z mnoha druhů moderních fasádních omítek v různé škále barevného provedení a zrnitosti. Přehled firem zabývajících se realizací fasád v lokalitě Nový Jičín.

1–10 firem z 70 nalezených Filtry

1DENAS COLOR a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(42)
Sokolovská 1174/17, Bílovec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost dodává a vyrábí stavební chemii, tmely, laky, barvy, nátěrové hmoty a lepidla.

2FEGIP materiály s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
B. Martinů 2082, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma založena roku 2005 nabízí široký sortiment železářství, prodej hutního materiálu a sádrokartonu - jekly, trubky, I a U profily, plechy, betonářská ocel.

3LB Cemix, s.r.o. (pobočka Studénka - Butovice)5 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(21)
Průmyslová 819, Studénka - Butovice
Dnes už má zavřeno

Firma vyrábí stavební hmoty. Sortiment zahrnuje zateplovací, podlahové, sanační a hydroizolační systémy i systémy pro lepení keramických obkladů, zahradní program a další stavební hmoty.

4DEK a.s. (pobočka Nový Jičín)60 poboček

Hřbitovní 1976/69, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zaměřuje na prodej stavebního, izolačního a hydroizolačního materiálu, fasádních systémů a střešních krytin včetně doplňků. Nabízí také asfaltové a oxidační izolační pásy, fóliové a okapové systémy, sádrokartonové a prosvětlovací desky a příslušenství.

5Daňhel Radim- Malířství

Nabídka malířských prací - malování pokojů, bytů a nebytových prostor, opravné malování po výměně oken, stěrkování, malby na klíč, nástřiky, protipožární nástřiky, nátěry rodinných domů, historických fasád a soklů.

6LASSKÁMEN s.r.o.

Společnost zaměřená na stavění okrasných zahradních zídek, kamenných plotů, soklů, obkladů a jiných kamenických děl. Dále také kamenné cesty, obklady, chodníky, ploty, vinné sklepy, vodohospodářské stavby.

7Art Beton s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Životice u Nového…, Životice u Nového…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme česká firma zabývající se výrobou zahradních prvků z betonu a umělého kamene. Nabízíme také zámkovou dlažbu, fasádní obklady, hrobové desky i schodišťové stupně.

8Bau-servis company, s.r.o.

Provozujeme stavební firmu. Provádíme výstavbu rodinných domů, ošetřování fasád proti sprejerům na bázi nanotechnologie, rekonstrukce bytů a bytových jader i půdní vestavby. Zateplování domů a opravy fasád, montáž euro oken, dveří, terénní a drenážní práce, obklady, dlažby, chodníky apod.

9Starůstka Jaroslav, Ing.- STAVBY NA KLÍČ

Provádíme veškeré stavební práce, rekonstrukce, půdní vestavby, bytová jádra, výstavbu rodinných domů, fasády, zateplování fasád, obkladačské a dlaždičské práce, výměnu oken a další.

10Urban Dušan- UPIN

Naše společnost se zaměřuje na stavební a truhlářské práce, pokládku a renovaci podlah, malířské práce a nátěry. Provádíme rekonstrukce, půdní vestavby, sádrokartony, bytová jádra, dodávky a renovace oken a dveří.


Fasády – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Fasády v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Fasáda je konečná úprava domu, která ji chrání před nepříznivými vlivy počasí. Fasádní omítky jsou vyráběny v ohromném množství různých barev a struktur. Pro dobrou tepelnou izolaci je potřeba fasádu zateplit, aby zároveň byla dobře provětrávaná a izolovaná.

Druhy fasádních omítek

  • Sanační omítky – Používají se v místech, kde se fasáda potýká s vlhkostí od země. Po zaschnutí omítky se vytvoří vysoce porézní systém s extrémní paropropustností.
  • Minerální omítky – Smícháním písku a pojiva s vodou vznikne paropropustná tvrdá slupka, která se vyznačuje vysokou nasákavostí, a proto je nutné ji proti dešti ošetřit nátěrem.
  • Disperzní omítky – Jsou vysoce vodoodpudivé, pružné a neztrácí svou barvu.
  • Silikátové omítky – Dodávají se v různých odstínech, jsou vysoce paropropustné a hydrofobní.
  • Závěsné fasády – Využívají se systémy zavěšené na vnější plášť domu tak, aby zůstala mezi oběma částmi vzduchová mezera, která umožňuje odvětrávání vlhkosti.
  • Izolační omítky – Omítky obsahují lehké příměsi, jako je keramzit, pemza a expandovaný polystyren, které vytvářejí až šestkrát lepší izolační podmínky než minerální fasády.
  • Ekologické omítky – Regulují vlhkost, akumulují teplo a propouštějí vodní páry. Omítky jsou zcela přírodní bez dalších chemických přísad.
  • Tepelně izolační fasádní systémy mokrou cestou – V dnešní době se jedná o nejvíce používanou technologii zateplování fasád.

Čištění fasád

Znečištění fasády způsobuje výrazné oslabení účinnosti a zkracuje životnost celého zateplovacího systému. Čištěním se odstraňují stopy od smogu, prachu, sazí z komínu nebo výparech z kuchyně. Zároveň dochází k odstranění plísní, řas, bakteriálních mikroorganismů a zelených nánosů. Mytí fasády se provádí vysokotlakým čištěním za pomocí vody, horké páry a chemických látek obsahující algicidy, biocidy a fungicidy. Po vyčištění fasády je dobré nanést ochranný nátěr.