Fasády – Nový Jičín

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1DENAS COLOR a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(42)
Sokolovská 1174/17, Bílovec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost dodává a vyrábí stavební chemii, tmely, laky, barvy, nátěrové hmoty a lepidla.

2LB Cemix, s.r.o. (pobočka Studénka - Butovice)5 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Průmyslová 819, Studénka - Butovice
Dnes už má zavřeno

Firma vyrábí stavební hmoty. Sortiment zahrnuje zateplovací, podlahové, sanační a hydroizolační systémy i systémy pro lepení keramických obkladů, zahradní program a další stavební hmoty.

3LASSKÁMEN s.r.o.

Společnost zaměřená na stavění okrasných zahradních zídek, kamenných plotů, soklů, obkladů a jiných kamenických děl. Dále také kamenné cesty, obklady, chodníky, ploty, vinné sklepy, vodohospodářské stavby.

4Art Beton s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Životice u Nového…, Životice u Nového…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme česká firma zabývající se výrobou zahradních prvků z betonu a umělého kamene. Nabízíme také zámkovou dlažbu, fasádní obklady, hrobové desky i schodišťové stupně.

5Starůstka Jaroslav, Ing.- STAVBY NA KLÍČ

Provádíme veškeré stavební práce, rekonstrukce, půdní vestavby, bytová jádra, výstavbu rodinných domů, fasády, zateplování fasád, obkladačské a dlaždičské práce, výměnu oken a další.

6DEKMETAL s.r.o. (pobočka Nový Jičín)58 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(54)
Hřbitovní 1976/69, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a dodáváme plechové střešní a fasádní systémy. Nabízíme vlnitý a trapézový profil, fasádní lamely a kazety, nosné rošty a architektonické prvky. Zaměřujeme se na maloformátové střešní krytiny DEKTILE a velkoformátové krytiny MAXIDEK. Pracujeme s měděnými, hliníkovými a pozinkovanými plechy.

7Saint-Gobain Building Distribution CZ, spol. s r.o. - Raab Karcher stavebniny …57 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
Suvorovova , Šenov u Nového…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí veškerý sortiment stavebnin a stavebních materiálů: cihly, střechy, fasády, izolace, obklady, dlažby, sanita, koupelny, barvy, dveře, okna, nářadí, betonové prvky pro zahradu a další. Dále nabízíme servis projektového poradenství, dopravy, návrhy koupelen, fasád apod.

8C.A.R. LEŠENÍ, s.r.o.

Kunín 251, Kunín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby týkající se lešení, zajišťujeme dopravu, nabízíme skladování. Lešenářské práce pro bytové i nebytové domy, historické budovy, kostely, komíny, mosty, hrady.

9Saint-Gobain Building Distribution CZ, spol. s r.o. (pobočka Šenov u Nového…57 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Suvorovova, Šenov u Nového…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí stavební materiály: cihly, střechy, izolace, sádrokartony, betonové dlažby, fasády a omítky. Dále také ruční a elektro nářadí, barvy, dřevo, dveře, podlahy a OSB desky.

10Heiniš Jaroslav - HABAS

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Ženklava 177, Ženklava Bezdlužná

Firma nabízí montáž a revize vyhrazených plynových zařízení. Dále zajišťuje výškové práce za pomoci horolezecké techniky, rizikové kácení stromů, opravy fasád, spárování panelů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Fasády v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fasády najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 21 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Nový Jičín.