Fasády – Kroměříž

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1HP kámen, s.r.o.1 pobočka

Tyršova 93, Hulín
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Společnost HP kámen s.r.o. se sídlem v Hulíně se zaměřuje na zpracování přírodního i umělého kamene. Zabýváme se se výrobou do exteriérů i interiérů. Vyrábíme pracovní desky, kamenné pomníky, parapety a dlažby.

2OBBE, s.r.o.

Žopy 39, Holešov Bezdlužná

Zateplování fasád, návrhy, realizace, výstavbu či rekonstrukce rodinných domů.

3Buček Drahoslav

Výstavba domů na klíč se specializací na dodávku a montáž všech typů obkladů i dlažeb. Zateplování fasád, rekonstrukci bytových prostor, půdní vestavby. Dále zajistíme návaznost a koordinaci ostatních řemesel, tj. elektro, vodo-topo-plyn atd.

4Martin Sedlář

Výškové práce, montáže střech a půdní vestavby na klíč, rekonstrukcí a kompletní dodávky včetně projektové dokumentace. Zateplení fasád. Provádíme rovněž písmomalířské práce na všechny druhy materiálu.

5Hudec Roman - Kamenictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Sadová 1516, Holešov Bezdlužná

Kamenické práce, renovace pomníků, teraco, výrobu a přebrušování schodů, podlah, interiérů či fasády.

6MAT-ES MAT s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
U Stavu I 1126, Hulín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodej, doprava a montáž stavebních prvků pro rekonstrukce a stavby rodinných i panelových domů či bytových jader a kanceláří. Dále nabízíme odvětrané fasádní systémy, plastové palubky, obklady a plovoucí podlahy, podlahové topení či tepelné izolace, terasy, ploty a okapové systémy. Prodáváme…

7FRAJT s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Chropyňská 2848/26, Kroměříž
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Společnost Frajt představuje na českém trhu stabilní a prosperující firmu, která se od počátku vzniku specializuje na nadstandardní interiérové vybavení. Za celou dobu svého působení staví a rozšiřuje program pro vybavování center volného času, aquaparků, bazénů a balneo provozů, rehabilitačních…

8KOVOLINE, s.r.o.

Specializujeme se na montáže ocelových konstrukcí pro půdní vestavby. Dodáváme ocelové haly, fasády z Cortenu, opláštění, nerez zábradlí. Provádíme manipulace břemen vysokozdvižným vozíkem, mostovým jeřábem, stříhání plechů na hydraulických nůžkách. Výroba doplňků jako jsou stojany, palety, držáky,…

9GRANIT HOLEC, spol. s r.o. - kamenné kuchyňské desky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chelčického 2292/7, Kroměříž
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem výrobků z přírodního a umělého kamene.

10Ing. NEDOMA, s.r.o. - stavební a obchodní firma1 pobočka

Realizujeme veškeré zednické, stavební, tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Specializujeme se na profesionálně provedené rekonstrukce domů a bytů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Fasády v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fasády najdete 33 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 30 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Kroměříž.