Fasády – Jeseník

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Pe Granit, s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bělá pod Pradědem…, Bělá pod Pradědem Bezdlužná Ověřená

Provádíme kamenické a dlaždičské práce. Kvalita výrobků z přírodního kamene je na vysoké úrovni. Nabízíme dodávku kamene, žulové dlažby, kostek, mozaiky, mramoru, obkladů, žulových schodů a jiných kamenných výrobků.

2Kámen Becke Moravia, s.r.o.

Působíme v oblasti oboru těžby, zpracování a aplikace přírodního kamene.

3JPS - Jaroslav Pavlovič

Hlavní 5, Mikulovice
Dnes už má zavřeno

Firma JPS Pavlovič je spolehlivým partnerem svým zákazníkům již 20. let. Sídlíme v Mikulovicích u Jeseníku a provádíme především komplexní stavební práce. Disponujeme širokým technologickým zázemím a své služby poskytujeme organizacím i občanům. Do svého portfolia činností jsme mimo jiné zařadili i…

4Brabenec Jan- Stavební práce

Nová 326, Jeseník, Bukovice
Dnes už má zavřeno

Nabízíme veškeré stavební práce, výstavby rodinných domů, fasády, zateplení fasád, rekonstrukci domů a koupelen. Provádíme sádrokartonářské práce, půdní vestavby.

5CONCRET invest s.r.o.

Poštovní 1331/1a , Jeseník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Historie firmy má své počátky v roce 2000, kdy jako sdružení fyzických osob působila v oblasti realizace staveb a obchodní činností ve stavebnictví. V roce 2004 bylo toto sdružení transformováno na společnost CONCRET invest s.r.o. a předmět podnikání rozšířen o výrobu plastových a hliníkových…

6RALUX spol. s r.o.

Uhelná 66, Uhelná Bezdlužná

Náš kamenolom se specializuje na těžbu a zpracování kamene. Vyrábíme dlažební kostky, krajníky, stavební kámen pro zdící prvky, hranoly, kopáky a záhozový kámen.

7Čáslavová Bohumila- ESGRANIT

Dodáváme šedou a šedožlutou žulu pro interiér i exteriér zejména: žulová koryta, kamenné květináče, žlaby, fontány, koule. Dále nabízíme placáky, šlapáky, obkladový kámen, schody, obruby, obloukové obruby, krajníky kostky, stavební kámen na zídky a terasy.

8Slezské kamenolomy a.s.

Hlavní 4, Mikulovice
Dnes už má zavřeno

Slezské kamenolomy a.s. je společností s více než 150-ti letou tradicí těžby a zpracování přírodního kamene pro použití v exteriéru i interiéru. Výroba je zaměřena na produkci dlažebních kostek, obrubníků, krajníků, schodů, obkladů a dlažeb a na míru vyráběných výrobků jako jsou pomníky, sakrální…

9Ivan Jiří

Provádím zednické a obkladačské práce, rekonstrukce domů, panelových bytů, fasády, novostavby, koupelny, krby, sádrokartony a malířské práce.

10Marek Karel- Kamenictví

Prodej a zpracování kamene - dlažby, obklady, imitace kamene, schody, parapety, opěrné zdi.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Fasády v lokalitě Jeseník – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fasády najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jeseník.