Manikúra a pedikúra – Vyškov

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1Hubertová Martina

V našem salónu nabízíme bohatou škálu kosmetických a masážních služeb. Odpočívat můžete při klasické masáži, přístrojové lymfodrenáži, ultrazvukové kavitaci, pedikúře, nehtové péči nebo tetování! Přijďte si k nám odpočinout od všedních problémů a starostí a nabrat životní energii.

2Černá Lenka - Kosmetické studio1 pobočka

Provádíme kosmetiku, pedikúru, manikúru a regenerační i sportovní masáže.

3Bugala SLOW - NATUR, s.r.o.

Společnost Bugala SLOW – NATUR, s.r.o. dlouholetou tradicí přináší na trh širokou paletu 100% čistých přírodních esenciálních olejů a obrovský výběr vonných olejů a patří k největším dodavatelům tohoto voňavého sortimentu.

4ZLATÁ HVĚZDA spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(359)
Tučapy 102, Tučapy Bezdlužná

Hotel s výbornou nekuřáckou restaurací a vinárnou nabízí mimořádné ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, včetně jednoho bezbariérového.

5HARMONY MEDICAL & WELLNESS s.r.o. (Vyškov)2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(140)
Třasoňova 4502/26, Kroměříž Bezdlužná

Nabízíme profesionální péči o vaše tělo použitím nejmodernějších přístrojů. Svět relaxaxe, centrum zdraví a krásy, špičkové lékařské zázemí. Whirlpool, finskou a parní saunu a kryosaunu. Dále služby - kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, relaxační a sportovní masáže, solárium, ortopedické…

6Kosmetika Diana Navrátilová

Pančava 190, Otnice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Kosmetika Diana Navrátilová, se sídlem Pančava 190, 683 54, Otnice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Pedikúra, manikúra Výroba, obchod a služby neuvedené v…

7Růžena Robošová

Růžena Robošová, se sídlem Dobrovského 422/3, 682 01, Vyškov-Město, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

8Monika Kousalová

Monika Kousalová, se sídlem Sušilovo náměstí 54/32, 683 01, Rousínov, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Manikúra Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

9Pedikúra Křivánková

Pedikúra Křivánková, se sídlem Boženy Němcové 481, 683 54, Otnice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

10Jana Procházková - Sunmed

Jana Procházková - Sunmed, se sídlem Nosálovská 170/16, 682 01, Vyškov-Nosálovice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Manikúra a pedikúra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Manikúra a pedikúra v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Manikúra a pedikúra najdete 39 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 35 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Vyškov.