Manikúra a pedikúra – Kroměříž

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1SPÁČILOVÁ MARKÉTA- KOSMETIKA

Nabízím kosmetické služby. Zaměřujeme se i na pedikúru a manikúru. U nás je možné nakoupit kosmetiku Phyris.Provádíme také klasické mokré pedikúry.

2Renata Hyánková

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
6. května 128, Holešov Bezdlužná

Nehtové studio, manikúra, nehtové modeláže, p-shine a parafínové zábaly rukou. Poskytujeme základní mokrou či suchou manikúru, zábaly s použitím termorukavic a masáže. Prodej přírodní kosmetiky a preparátů.

3Neumanová Lucie - podikura, manikura1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kovářská 122/13, Kroměříž

Pedikérské a manikérské služby a další péči o ruce a nohy. Nabízíme parafínové zábaly, lakování nehtů i ošetření nehtů metodou P-shine.

4Myrena Plískalová

Akreditované rekvalifikační kurzy a školení v oboru pedikúra-manikúra. Přístrojová pedikúra a manikúra. Podiatrický screening, zhotovení individuálních vložek do bot, ošetření nohou diabetiků, prodej speciálních ponožek, dezinfikátor obuvi, detoxikace.

5HARMONY MEDICAL & WELLNESS s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Třasoňova 4502/26, Kroměříž Bezdlužná

Nabízíme profesionální péči o vaše tělo použitím nejmodernějších přístrojů. Svět relaxaxe, centrum zdraví a krásy, špičkové lékařské zázemí. Whirlpool, finskou a parní saunu a kryosaunu. Dále služby - kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, relaxační a sportovní masáže, solárium,…

6LADY STUDIO - Mgr. Soňa Bílková

2.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Moravcova 261, Kroměříž Bezdlužná

LADY STUDIO v Kroměříži Vám nabízí nejen kosmetické ošetření kvalitními kosmetickými přípravky, ale také několik druhů masáží, péči o Vaše ruce a líčení pro různé příležitosti.

7Miluše Němcová

Komplexní péče o ruce a nehty, manikúry, masáže rukou, francouzského lakování či modeláže nehtů. Provádíme prodlužování či zpevňování nehtů. Děláme acrygelovou, gelovou, porcelánovou nebo permanentní francouzskou modeláž nehtů, zdobení nehtů a doplnění či odstranění modeláže.

8Jaromíra Švecová

kosmetické služby včetně indické masáže hlavy. Provozujeme saunu, vakuové masáže, nalepování řas, permanentní make-up či pedikúru. Zajistíme vyhlazování vrásek, malování na tělo, detoxikační zábaly countour wrap a ošetření kosmetickým laserem.

10Danuše Kubačková Křížová1 pobočka

Nehtová modeláž gelem a acrygelem, manikúru, parafín, masáž rukou a gel-lak.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Manikúra a pedikúra v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Manikúra a pedikúra najdete 33 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 30 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Kroměříž.