Manikúra a pedikúra – Brno - venkov

Toužíte po krásných, zdravých a upravených nehtech na rukou i nohou? Pak se svěřte do rukou profesionálních manikérek a pedikérek. Manikúra a pedikúra je vhodná nejen pro dámy, ale i pány. Přehled manikérských a pedikérských salónů v lokalitě Brno - venkov.

1–10 firem z 59 nalezených Filtry

1Gaurová Andrea - Salon Andrey Gaurové

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Pod Vinohrady 242, Popůvky Bezdlužná

Klademe důraz na spokojenost zákazníků a plnou profesionalitu poskytovaných služeb při zachování všech hygienických požadavků. Nabízíme Vám služby z oblastí: MANIKÚRA, NEHTOVÁ MODELÁŽ, GELLAK A ZPEVNĚNÍ NEHTŮ GELEM, PEDIKÚRA, KOSMETIKA, APLIKACE ŘAS, PÉČE O TĚLO I OBLIČEJ.

2Solná jeskyně Kuřim

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Blanenská 982, Kuřim Bezdlužná

Provozujeme solnou jeskyni v Kuřími. Součástí jeskyně jsou také služby masaží nebo cvičení jogy. Pro skupiny organizujem také splaní v jeskyni přes noc.

3Hana Bohmová

Blanenská 982/15, Kuřim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hana Bohmová, se sídlem Blanenská 982/15, 664 34, Kuřim, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

4Jana Trnovszká

Brněnská 120, Pohořelice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jana Trnovszká, se sídlem Brněnská 120, 691 23, Pohořelice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Pedikúra, manikúra Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

5Monika Kedová

Monika Kedová, se sídlem Mrštíkova 1017, 665 01, Rosice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

6Kosmetika Křížová Magda

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 127/3, Dolní Kounice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kosmetika Křížová Magda, se sídlem Tovární 127/3, 664 64, Dolní Kounice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Pedikúra, manikúra Více informací…

7Studio S

Čebín 125, Čebín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Studio S, se sídlem Čebín 125, 664 23, Čebín, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Pedikúra, manikúra Provozování solárií Masérské, rekondiční a…

8Iveta Hlavničková

Iveta Hlavničková, se sídlem Nádražní 486/14, 664 51, Šlapanice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

9Valérie Kocábová

Valérie Kocábová, se sídlem Nová osada 599, 664 84, Zastávka, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby Výroba, obchod a služby…

10Petra Medříková

Janáčkova 333, Tišnov
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Petra Medříková, se sídlem Janáčkova 333, 666 01, Tišnov, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…


Manikúra a pedikúra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Manikúra a pedikúra v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

O nehty je důležité pečovat nejen proto, že jsou vizitkou naší image, ale i proto, aby byly stále zdravé, pevné a kvalitní. Manikúra i pedikúra je vhodná pro ženy i muže všech věkových kategorií. 

Manikúra

Manikúra se zabývá péčí o přírodní nehty. Cílem této péče je, aby byly nehty zdravé, pevné a kvalitní. Součástí péče je i poradenství, jak správně o nehty pečovat v domácích podmínkách. Manikérka provede diagnostiku stavu nehtů a podle toho doručují vhodné přípravky a postupy pro domácí péči. Manikérka vám pomůže i s odstraněním stávajícího se gelu nebo akrylu.

  • Základní manikúra – spočívá v úpravě nehtů do požadovaného tvaru i délky, v péči o nehtovou kůžičku a v dodání výživy nehtům. Součástí je i diagnostika nehtů s poradenstvím o správné péči o nehty. 
  • Wellness manikúra – zahrnuje základní manikúru, která je doplněná o speciální peeling na ruce a masáž rukou.

Pedikúra

Jelikož se denně pohybujeme po vlastních nohách, je péče o ně velmi důležitá. Pravidelnou péčí lze předejít zarůstajícím nehtům, otlakům, prasklinám, kuřím okům a dalším problémům. 

  • Základní pedikúra – spočívá v lázni a v změkčujícím zábalu, po kterém se zrohovatělá kůže šetrně odstraní pemzou nebo skalpelem. Dále se upraví nehty na nohou, ošetří se nehtová kůžička a na závěr se na kůži aplikuje krém.
  • Medicinální (suchá, přístrojová) manikúra – jedná se o moderní způsob ošetření nehtů a kůže na nohou. Tato metoda je vhodná především pro diabetiky, osoby s onemocněním žil nebo osoby s lupénkou. Medicinální manikúra se provádí broušením frézkami ve vysokých otáčkách. Nohy předtím není nutné namáčet.