Manikúra a pedikúra – Olomouc

1–10 firem z 107 nalezených Filtry

1Šedá Soňa - Studio ESTHÉTIQUE

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Helceletova 188, Olomouc Bezdlužná

Pro vaši krásu a relaxaci nabízíme kosmetické ošetření pleti luxusní kosmetikou Sothys Paris. Dále i kadeřnické služby, pedikúru, manikúru, modeláž nehtů a masáže. Prodáváme dárkové poukazy a přípravky na domácí péči.

2Knittlová Jana - vzdělávací centrum1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Wellnerova 134/7, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT. A to masérský kurz, kosmetický kurz, kurz permanentní make-up, kurz pedikúry, kurz manikúry. Spolupráce s Úřadem práce. Další kurzy jsou reflexní masáže, bambusové masáže, hawaii masáže, lávové kameny, baňkování, lymfodrenážní masáže, protimigrénová…

3Rekvalifikace-Štetinová Iveta1 pobočka

Masarykova třída…, Olomouc,Hodolany
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naše rekvalifikační zařízení Vám již od roku 2004 nabízí řadu rekvalifikačních a doplňkových kurzů v oboru kosmetiky, manikúry, pedikúry, masáží, kadeřnictví, vizážistiky, permanentního make- upu, tetování a aplikaci piercingu a to pro uchazeče se středním i základním vzděláním. Kurzy jsou vedeny…

4Dvořáková Ivana - Salon Iva1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(30)
Schweitzerova 127/37, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme modeláž a zpevnění nehtů, manikúru, gel-laky, pedikúru i přístrojovou suchou, korekci nehtů na nohou, masáž nohou. Dále i provádíme kosmetiku klasickou i přístrojovou, prodlužování, zhušťování vlasů a řas, depilaci voskem a cukrovou pastou, líčení. Kadeřnictví dámské, pánské a dětské.

5Ivana - Studioiw

tř. Spojenců 786, Olomouc
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provádíme kosmetické služby. Dále i neinvazivní vyhlazení vrásek, permanentní make-up, prodloužení a trvalou řas, suchou a mokrou pedikúru, depilace, zábaly, kavitace, solárium, lymfodrenáž, masáže. Nabízíme i zpevnění a zeštíhlení postavy strojem FLABÉLOS.

6Ivana Kadaníková- Obchůdek krásné nehty

4.4
★★★★★
★★★★★
(30)
Švermova 965/5, Olomouc
Otevřeno do 16:30

Nabízíme materiál na modeláž nehtů, manikúru, pedikúru a nail art od české firmy EXPA-NAILS.

7CEDRO sole s.r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Přerovská 20, Velký Újezd Bezdlužná

Zabýváme se prodejem nehtové a dekorativní kosmetiky. Provozujeme velkoobchod, maloobchod, dále i e-shop. Nabízíme osvědčené přípravky FOUR SEASONS k péči o přírodní nehty a manikúru, jako jsou zpevňovače, vápníky. Prodáváme sortiment výrobků pro gelovou i akrylovou modeláž značky CEDRO a GABRA.

8Štetinová Iveta - Kosmetický salon1 pobočka

1. máje 808/17, Olomouc
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Provoz solárního studia, kosmetického salonu a školícího zařízení. Naše rekvalifikační zařízení Vám již od roku 2004 nabízí řadu rekvalifikačních a doplňkových kurzů v oboru kosmetiky, manikúry, pedikúry, masáží, kadeřnictví, vizážistiky, permanentního make- upu, tetování a aplikaci piercingu a to…

9ŠUMBEROVÁ IVANA-SALON NEFRIT

Vize, s jakou přistupujeme v našem kosmetickém a relaxačním salonu ke svým zákazníkům, je v samotné podstatě tomuto drahokamu velmi blízká: snažíme se, abyste se vy, naši klienti, cítili jedinečně.Nechejte nás zvýraznit vaši přirozenou krásu a nabídněte svému tělu zasloužený odpočinek.

10ADAM FOR YOU s.r.o. (Olomouc)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Dluhonská 1350/41, Přerov - Přerov I…
Otevřeno do 19:00

Provozujeme relaxační centrum s nabídkou akupresury, reiki, solné jeskyně, masáží, bylinné parní či detoxikační lázně. Dále poskytujeme kosmetické služby a pedikúru.


Manikúra a pedikúra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Manikúra a pedikúra v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Manikúra a pedikúra najdete 107 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 96 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 32 firem v regionu Olomouc.