Manikúra a pedikúra – Frýdek - Místek

Toužíte po krásných, zdravých a upravených nehtech na rukou i nohou? Pak se svěřte do rukou profesionálních manikérek a pedikérek. Manikúra a pedikúra je vhodná nejen pro dámy, ale i pány. Přehled manikérských a pedikérských salónů v lokalitě Frýdek - Místek.

1–10 firem z 90 nalezených Filtry

1Barbora Imrichová- Pedikúra

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Sadová 606 , Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování pedikérských služeb - základní a spa pedikúra, BalbCare pedikúra, masáže nohou, parafínové zábaly a depilace nohou ke kolenům.

2Nováková Milada

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
8. pěšího pluku…, Frýdek-Místek Bezdlužná

Firma zaměřená na přístrojovou pedikúrou, úpravu nehtů gel lakem, parafínové zábaly. K dalším činnostem patří manikúra a úprava nehtů Shellacem CND.

3Pedikúra u Veroniky

Pedikúra u Veroniky, se sídlem Mariánské náměstí 34, 739 91, Jablunkov, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Více informací naleznete na našich…

4Studio Ester

Studio Ester, se sídlem 8. pěšího pluku 2380, 738 01, Frýdek-Místek, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

5Pedikúra INA

Pedikúra INA, se sídlem Slezská 3151, 738 01, Frýdek-Místek, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: Pedikúra Více informací naleznete na našich webových stránkách. …

6Soňa Lišková

Dobrá 230, Dobrá
Dnes už má zavřeno

Soňa Lišková, se sídlem Dobrá 230, 739 51, Dobrá, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

7Salón Lisien1 pobočka

Salón Lisien, se sídlem Soukenická 384, 739 44, Brušperk, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Pedikúra, manikúra…

8Salón Lisien (pobočka Frýdek-Místek)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(57)
Hluboká 60, Frýdek-Místek
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Salón Lisien, se sídlem Hluboká 60, 738 01, Frýdek-Místek, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Pedikúra, manikúra…

9Salón Pavlína

Salón Pavlína, se sídlem Pionýrů 839, 738 01, Frýdek-Místek, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

10Studio LEA

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Hodoňovice 254, Baška Bezdlužná

Studio LEA, se sídlem Hodoňovice 254, 739 01, Baška, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…


Manikúra a pedikúra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Manikúra a pedikúra v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

O nehty je důležité pečovat nejen proto, že jsou vizitkou naší image, ale i proto, aby byly stále zdravé, pevné a kvalitní. Manikúra i pedikúra je vhodná pro ženy i muže všech věkových kategorií. 

Manikúra

Manikúra se zabývá péčí o přírodní nehty. Cílem této péče je, aby byly nehty zdravé, pevné a kvalitní. Součástí péče je i poradenství, jak správně o nehty pečovat v domácích podmínkách. Manikérka provede diagnostiku stavu nehtů a podle toho doručují vhodné přípravky a postupy pro domácí péči. Manikérka vám pomůže i s odstraněním stávajícího se gelu nebo akrylu.

  • Základní manikúra – spočívá v úpravě nehtů do požadovaného tvaru i délky, v péči o nehtovou kůžičku a v dodání výživy nehtům. Součástí je i diagnostika nehtů s poradenstvím o správné péči o nehty. 
  • Wellness manikúra – zahrnuje základní manikúru, která je doplněná o speciální peeling na ruce a masáž rukou.

Pedikúra

Jelikož se denně pohybujeme po vlastních nohách, je péče o ně velmi důležitá. Pravidelnou péčí lze předejít zarůstajícím nehtům, otlakům, prasklinám, kuřím okům a dalším problémům. 

  • Základní pedikúra – spočívá v lázni a v změkčujícím zábalu, po kterém se zrohovatělá kůže šetrně odstraní pemzou nebo skalpelem. Dále se upraví nehty na nohou, ošetří se nehtová kůžička a na závěr se na kůži aplikuje krém.
  • Medicinální (suchá, přístrojová) manikúra – jedná se o moderní způsob ošetření nehtů a kůže na nohou. Tato metoda je vhodná především pro diabetiky, osoby s onemocněním žil nebo osoby s lupénkou. Medicinální manikúra se provádí broušením frézkami ve vysokých otáčkách. Nohy předtím není nutné namáčet.