Manikúra a pedikúra – Karviná

Toužíte po krásných, zdravých a upravených nehtech na rukou i nohou? Pak se svěřte do rukou profesionálních manikérek a pedikérek. Manikúra a pedikúra je vhodná nejen pro dámy, ale i pány. Přehled manikérských a pedikérských salónů v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 85 nalezených Filtry

1Majorová Ilona - BELLEILONE

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Elišky Krásnohorské…, Havířov
Otevřeno do 16:30

Společnost prodává materiál pro manikúru a pedikúru - čepelky, UV gely, barevné gely, UV lampy, široký výběr zdobení, sady pro modeláž, akryl.

2Masnicová Nataša- Salon Naty Havířov

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hlavní třída 442/65, Havířov, Město
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Salon nabízí kosmetické, masážní a kadeřnické služby - manikúra, pedikúra, depilace, prodlužování řas.

3Krečmerová Lenka- ZDRAVÁ PEDIKÚRA - Studio zdravé pedikúry a manikúry

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
U Stromovky 1481/9, Havířov, Město
Otevřeno do 18:00

Suchá pedikúra, přírodní manikúra (odstranění gelových nehtů).

4Aktivní život od A do Z, o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Slámova 223/3 , Karviná, Fryštát Bezdlužná

Zajišťujeme rekvalifikační kurzy a vzdělávací programy, nabízíme masáže a služby v oblasti manikúry.

5Galuszková Lenka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hlavní třída 442/65 , Havířov, Město

Provozuji kosmetické a nehtové studio. Nabízím nehtové modeláže, manikúru, masáže rukou, ošetřením přístrojem Belex, Smart Plus, ThermaLipo II, ultrazvukovou mlhu, prodlužování řas, barvení a klasický střih vlasů a jejich prodlužování či zaplétání dredů a copánků.

6Pavlína Urbanková - Pedikúra

Pavlína Urbanková - Pedikúra, se sídlem nám. T. G. Masaryka 942, 735 81, Bohumín-Nový Bohumín, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Pedikúra Výroba, obchod a služby neuvedené…

7Gabriela Cebáková

Gabriela Cebáková, se sídlem Kollárova 1651/2a, 736 01, Havířov-Podlesí, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Pedikúra, manikúra Výroba, obchod a služby…

8Salon Body Art

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Generála Svobody…, Havířov-Šumbark
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Salon Body Art, se sídlem Generála Svobody 280/24, 736 01, Havířov-Šumbark, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Pedikúra, manikúra Masérské, rekondiční a…

9MNails

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Fryštátská 2061/55b, Karviná-Fryštát
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

MNails, se sídlem Fryštátská 2061/55b, 733 01, Karviná-Fryštát, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

10Vogue Nails2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 1939/4a, Karviná-Fryštát Bezdlužná

Vogue Nails, se sídlem Nádražní 1939/4a, 733 01, Karviná-Fryštát, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 213309, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…


Manikúra a pedikúra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Manikúra a pedikúra v lokalitě Karviná – detailní popis

O nehty je důležité pečovat nejen proto, že jsou vizitkou naší image, ale i proto, aby byly stále zdravé, pevné a kvalitní. Manikúra i pedikúra je vhodná pro ženy i muže všech věkových kategorií. 

Manikúra

Manikúra se zabývá péčí o přírodní nehty. Cílem této péče je, aby byly nehty zdravé, pevné a kvalitní. Součástí péče je i poradenství, jak správně o nehty pečovat v domácích podmínkách. Manikérka provede diagnostiku stavu nehtů a podle toho doručují vhodné přípravky a postupy pro domácí péči. Manikérka vám pomůže i s odstraněním stávajícího se gelu nebo akrylu.

  • Základní manikúra – spočívá v úpravě nehtů do požadovaného tvaru i délky, v péči o nehtovou kůžičku a v dodání výživy nehtům. Součástí je i diagnostika nehtů s poradenstvím o správné péči o nehty. 
  • Wellness manikúra – zahrnuje základní manikúru, která je doplněná o speciální peeling na ruce a masáž rukou.

Pedikúra

Jelikož se denně pohybujeme po vlastních nohách, je péče o ně velmi důležitá. Pravidelnou péčí lze předejít zarůstajícím nehtům, otlakům, prasklinám, kuřím okům a dalším problémům. 

  • Základní pedikúra – spočívá v lázni a v změkčujícím zábalu, po kterém se zrohovatělá kůže šetrně odstraní pemzou nebo skalpelem. Dále se upraví nehty na nohou, ošetří se nehtová kůžička a na závěr se na kůži aplikuje krém.
  • Medicinální (suchá, přístrojová) manikúra – jedná se o moderní způsob ošetření nehtů a kůže na nohou. Tato metoda je vhodná především pro diabetiky, osoby s onemocněním žil nebo osoby s lupénkou. Medicinální manikúra se provádí broušením frézkami ve vysokých otáčkách. Nohy předtím není nutné namáčet.