Manikúra a pedikúra – Uherské Hradiště

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1Ing. Strážnický František - www.ji-fa.cz

Rekvalifikační kurzy kosmetiky, manikúry včetně nehtové modeláže a pedikúry akreditované MŠMT. Provádíme školení vizážistiky, depilace teplým voskem, cukrovou pastou a trvalé na řasy pomocí klipů, liftingových, relaxačních masáží, mikromasáží očního okolí. Prodáváme dezinfekce.

2ENII-trade, s.r.o. - nehtová kosmetika2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(50)
Tyršovo náměstí 162, Uherské Hradiště Bezdlužná

Velkoobchod profesionální nehtové kosmetiky. Dodáváme vybavení nehtových a pedikurních salonů včetně manikurních a pedikurních pomůcek. Organizujeme rekvalifikační kurzy a školení v tomto oboru. Prodáváme dekorativní kosmetiku.

3Balnearia s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(49)
V Zahradách 102, Uherské Hradiště…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme wellness centrum s nabídkou hydroterapie, masáží, thajských masáží či zábalů, pedikúry a manikúry. Dále nabízíme různé druhy masáží a zábalů, thajské masáže, pedikúru a manikúru, kosmetiku, samoopalovací nástřik a rybičky Garra rufa.

4Řiháková Šárka

Kučerovo nám. 488, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádím pedikúru, lakování, P-shine či reflexní masáže a masáže lávovými kameny i baňkování. Nabízím ošetření kuřích ok, snižování nehtové ploténky a gelovou úpravu nehtů.

5Popelková Bronislava - Studio Popelka

Provádím manikúru, pedikúru a nehtové modeláže.

6Anna Šupicová - Kosmetický salón Anna

Boršice 305, Boršice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kosmetické služby včetně líčení, čištění a masáží pleti či klasické a japonské manikúry. Provádíme modeláže nehtů gelem i akrylem. Nabízíme laserová ošetření metodou Sparidonn a pracujeme s přírodní biokosmetikou ILCSI.

8Bartysová Vladislava - Studio Profi1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Tyršovo náměstí 440, Uherské Hradiště

Kosmetický salón, kosmetické ošetření pleti a akné, úpravu a barvení obočí a řas. Provádíme masáže obličeje a dekoltu, trapézového svalu, očního okolí, depilaci teplým voskem a cukrovou pastou a parafínové zábaly rukou.

9Jana Bárová

Služby kosmetického salónu. Provádím manikúru.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Manikúra a pedikúra v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Manikúra a pedikúra najdete 41 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 37 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Uherské Hradiště.