Manikúra a pedikúra – Uherské Hradiště

1–10 firem z 66 nalezených Filtry

1Ing. Strážnický František - www.ji-fa.cz

Rekvalifikační kurzy kosmetiky, manikúry včetně nehtové modeláže a pedikúry akreditované MŠMT. Provádíme školení vizážistiky, depilace teplým voskem, cukrovou pastou a trvalé na řasy pomocí klipů, liftingových, relaxačních masáží, mikromasáží očního okolí. Prodáváme dezinfekce.

2ENII-trade, s.r.o. - nehtová kosmetika2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(49)
Tyršovo náměstí 162, Uherské Hradiště Bezdlužná

Velkoobchod profesionální nehtové kosmetiky. Dodáváme vybavení nehtových a pedikurních salonů včetně manikurních a pedikurních pomůcek. Organizujeme rekvalifikační kurzy a školení v tomto oboru. Prodáváme dekorativní kosmetiku.

3Balnearia s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(49)
V Zahradách 102, Uherské Hradiště…
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provozujeme wellness centrum s nabídkou hydroterapie, masáží, thajských masáží či zábalů, pedikúry a manikúry. Dále nabízíme různé druhy masáží a zábalů, thajské masáže, pedikúru a manikúru, kosmetiku, samoopalovací nástřik a rybičky Garra rufa.

4Řiháková Šárka

Kučerovo nám. 488, Uherský Brod
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provádím pedikúru, lakování, P-shine či reflexní masáže a masáže lávovými kameny i baňkování. Nabízím ošetření kuřích ok, snižování nehtové ploténky a gelovou úpravu nehtů.

5Popelková Bronislava - Studio Popelka

Provádím manikúru, pedikúru a nehtové modeláže.

6Anna Šupicová - Kosmetický salón Anna

Boršice 305, Boršice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Kosmetické služby včetně líčení, čištění a masáží pleti či klasické a japonské manikúry. Provádíme modeláže nehtů gelem i akrylem. Nabízíme laserová ošetření metodou Sparidonn a pracujeme s přírodní biokosmetikou ILCSI.

8Ivana Jelénková

Ivana Jelénková, se sídlem Dědina 950, 687 22, Ostrožská Nová Ves, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

9Salon Cosmeo - Uherské Hradiště

Na Rybníku 973, Uherské Hradiště
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Salon Cosmeo, se sídlem Na Rybníku 973, 686 01, Uherské Hradiště, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Pedikúra, manikúra Výroba, obchod a služby neuvedené…

10Michaela Pavlíčková

Bánov 534, Bánov Bezdlužná

Michaela Pavlíčková, se sídlem Bánov 534, 687 54, Bánov, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Manikúra a pedikúra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Manikúra a pedikúra v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Manikúra a pedikúra najdete 66 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 59 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Uherské Hradiště.