Manikúra a pedikúra – Olomoucký kraj

1–10 firem z 262 nalezených Filtry

1Šedá Soňa - Studio ESTHÉTIQUE

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Helceletova 188, Olomouc Bezdlužná

Pro vaši krásu a relaxaci nabízíme kosmetické ošetření pleti luxusní kosmetikou Sothys Paris. Dále i kadeřnické služby, pedikúru, manikúru, modeláž nehtů a masáže. Prodáváme dárkové poukazy a přípravky na domácí péči.

2Knittlová Jana - vzdělávací centrum1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Wellnerova 134/7, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT. A to masérský kurz, kosmetický kurz, kurz permanentní make-up, kurz pedikúry, kurz manikúry. Spolupráce s Úřadem práce. Další kurzy jsou reflexní masáže, bambusové masáže, hawaii masáže, lávové kameny, baňkování, lymfodrenážní masáže, protimigrénová…

3Vitásková Pavlína - Relax Centrum

Wolkerova 1698/20, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Nabízíme mokrou mediciální pedikúru, ošetření a úpravu nehtů, kuřích ok a zarostlých nehtů. Dále provádím masáže. Možnost i dárkových poukazů.

4Padrnosová Jana - Salon DaVinci

Žižkovo nám. 133, Prostějov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabídky služeb kadeřnického, kosmetického, masážního, tetovacího či piercing salonu. Dále i nehtového studia a permanentního make-upu. Poskytování kadeřnických rekvalifikačních kurzů.

5Fornůsková Lenka

Újezd 4012/10, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Masážemi se zabývám od roku 2006, absolvovala jsem masérský kurz v Brně a snažím se profesně rozvíjet na různých masérských kurzech a u předních českých terapeutů. Nabízím klasické, havajské či breussovy masáže. Dále i provádím dornovu metodu, reiki, indickou masáž hlavy a masáž ovocnými, bylinnými…

6Valoušková Simona - Studio Harmonie1 pobočka

Hliníky 4398/7a, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízím kosmetické služby, péči o nehty, masážní služby, kosmetiku i masáže, jsem Vám plně k dispozici v nově vybaveném studiu Harmonie. Dále se zabývám ošetřením pleti, nově i ošetření ultrazvukovou špachtlí. Provádím masáže např. klasické, havajské, lávové kameny, používám masážní oleje v…

7Rekvalifikace-Štetinová Iveta1 pobočka

Masarykova třída…, Olomouc,Hodolany
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naše rekvalifikační zařízení Vám již od roku 2004 nabízí řadu rekvalifikačních a doplňkových kurzů v oboru kosmetiky, manikúry, pedikúry, masáží, kadeřnictví, vizážistiky, permanentního make- upu, tetování a aplikaci piercingu a to pro uchazeče se středním i základním vzděláním. Kurzy jsou vedeny…

8Dvořáková Ivana - Salon Iva1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(30)
Schweitzerova 127/37, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme modeláž a zpevnění nehtů, manikúru, gel-laky, pedikúru i přístrojovou suchou, korekci nehtů na nohou, masáž nohou. Dále i provádíme kosmetiku klasickou i přístrojovou, prodlužování, zhušťování vlasů a řas, depilaci voskem a cukrovou pastou, líčení. Kadeřnictví dámské, pánské a dětské.

9Ivana - Studioiw

tř. Spojenců 786, Olomouc
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provádíme kosmetické služby. Dále i neinvazivní vyhlazení vrásek, permanentní make-up, prodloužení a trvalou řas, suchou a mokrou pedikúru, depilace, zábaly, kavitace, solárium, lymfodrenáž, masáže. Nabízíme i zpevnění a zeštíhlení postavy strojem FLABÉLOS.

10Ivana Kadaníková- Obchůdek krásné nehty

4.4
★★★★★
★★★★★
(30)
Švermova 965/5, Olomouc
Otevřeno do 16:30

Nabízíme materiál na modeláž nehtů, manikúru, pedikúru a nail art od české firmy EXPA-NAILS.


Manikúra a pedikúra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Manikúra a pedikúra v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Manikúra a pedikúra najdete 262 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 236 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 79 firem v regionu Olomoucký kraj.