Manikúra a pedikúra – Prostějov

Toužíte po krásných, zdravých a upravených nehtech na rukou i nohou? Pak se svěřte do rukou profesionálních manikérek a pedikérek. Manikúra a pedikúra je vhodná nejen pro dámy, ale i pány. Přehled manikérských a pedikérských salónů v lokalitě Prostějov.

1–10 firem z 57 nalezených Filtry

1Vitásková Pavlína - Relax Centrum

Wolkerova 1698/20, Prostějov
Otevřeno od 8:00

Nabízíme mokrou mediciální pedikúru, ošetření a úpravu nehtů, kuřích ok a zarostlých nehtů. Dále provádím masáže. Možnost i dárkových poukazů.

2Padrnosová Jana - Salon DaVinci

Žižkovo nám. 133, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídky služeb kadeřnického, kosmetického, masážního, tetovacího či piercing salonu. Dále i nehtového studia a permanentního make-upu. Poskytování kadeřnických rekvalifikačních kurzů.

3Valoušková Simona - Studio Harmonie1 pobočka

Hliníky 4398/7a, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím kosmetické služby, péči o nehty, masážní služby, kosmetiku i masáže, jsem Vám plně k dispozici v nově vybaveném studiu Harmonie. Dále se zabývám ošetřením pleti, nově i ošetření ultrazvukovou špachtlí. Provádím masáže např. klasické, havajské, lávové kameny, používám masážní oleje v…

4Valoušková Simona - Salon charme (pobočka Prostějov)1 pobočka

Melantrichova 495/20, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme kosmetický salón. A to s nabídkou kosmetických a kadeřnických služeb, péče o nohy, masáží, modelací nehtů a manikúry.

5Nehtové studio Alison Nails

Nehtové studio Alison Nails, se sídlem Tichá 410/8, 796 07, Držovice, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Manikúra Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

6Salon Baobab - Annick Dostál

Školní 4425/34a, Prostějov
Otevřeno od 10:00

Salon Baobab - Annick Dostál, se sídlem Školní 4425/34a, 796 01, Prostějov, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby Výroba, obchod a služby…

7Veronika Smítalová

Veronika Smítalová, se sídlem Palackého 147/4, 796 01, Prostějov, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

8Salon Sawan, Martina Piňosová

Jihoslovanská 2189…, Prostějov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Salon Sawan, Martina Piňosová, se sídlem Jihoslovanská 2189/10, 796 01, Prostějov, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Masérské, rekondiční a regenerační…

9Hana Grygláková - Salon Charme

Melantrichova 495/20, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Hana Grygláková - Salon Charme, se sídlem Melantrichova 495/20, 796 01, Prostějov, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Výroba, obchod a služby neuvedené v…

10Jaroslava Prosová

Jaroslava Prosová, se sídlem Dolní 3660/6, 796 01, Prostějov, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.


Manikúra a pedikúra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Manikúra a pedikúra v lokalitě Prostějov – detailní popis

O nehty je důležité pečovat nejen proto, že jsou vizitkou naší image, ale i proto, aby byly stále zdravé, pevné a kvalitní. Manikúra i pedikúra je vhodná pro ženy i muže všech věkových kategorií. 

Manikúra

Manikúra se zabývá péčí o přírodní nehty. Cílem této péče je, aby byly nehty zdravé, pevné a kvalitní. Součástí péče je i poradenství, jak správně o nehty pečovat v domácích podmínkách. Manikérka provede diagnostiku stavu nehtů a podle toho doručují vhodné přípravky a postupy pro domácí péči. Manikérka vám pomůže i s odstraněním stávajícího se gelu nebo akrylu.

  • Základní manikúra – spočívá v úpravě nehtů do požadovaného tvaru i délky, v péči o nehtovou kůžičku a v dodání výživy nehtům. Součástí je i diagnostika nehtů s poradenstvím o správné péči o nehty. 
  • Wellness manikúra – zahrnuje základní manikúru, která je doplněná o speciální peeling na ruce a masáž rukou.

Pedikúra

Jelikož se denně pohybujeme po vlastních nohách, je péče o ně velmi důležitá. Pravidelnou péčí lze předejít zarůstajícím nehtům, otlakům, prasklinám, kuřím okům a dalším problémům. 

  • Základní pedikúra – spočívá v lázni a v změkčujícím zábalu, po kterém se zrohovatělá kůže šetrně odstraní pemzou nebo skalpelem. Dále se upraví nehty na nohou, ošetří se nehtová kůžička a na závěr se na kůži aplikuje krém.
  • Medicinální (suchá, přístrojová) manikúra – jedná se o moderní způsob ošetření nehtů a kůže na nohou. Tato metoda je vhodná především pro diabetiky, osoby s onemocněním žil nebo osoby s lupénkou. Medicinální manikúra se provádí broušením frézkami ve vysokých otáčkách. Nohy předtím není nutné namáčet.