Manikúra a pedikúra – Prostějov

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1Vitásková Pavlína - Relax Centrum

Wolkerova 1698/20, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Nabízíme mokrou mediciální pedikúru, ošetření a úpravu nehtů, kuřích ok a zarostlých nehtů. Dále provádím masáže. Možnost i dárkových poukazů.

2Padrnosová Jana - Salon DaVinci

Žižkovo nám. 133, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Nabídky služeb kadeřnického, kosmetického, masážního, tetovacího či piercing salonu. Dále i nehtového studia a permanentního make-upu. Poskytování kadeřnických rekvalifikačních kurzů.

3Fornůsková Lenka

Újezd 4012/10, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Masážemi se zabývám od roku 2006, absolvovala jsem masérský kurz v Brně a snažím se profesně rozvíjet na různých masérských kurzech a u předních českých terapeutů. Nabízím klasické, havajské či breussovy masáže. Dále i provádím dornovu metodu, reiki, indickou masáž hlavy a masáž ovocnými, bylinnými…

4Valoušková Simona - Studio Harmonie1 pobočka

Hliníky 4398/7a, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím kosmetické služby, péči o nehty, masážní služby, kosmetiku i masáže, jsem Vám plně k dispozici v nově vybaveném studiu Harmonie. Dále se zabývám ošetřením pleti, nově i ošetření ultrazvukovou špachtlí. Provádím masáže např. klasické, havajské, lávové kameny, používám masážní oleje v…

5Jančíková Vladimíra - Hair Studio IN

Hradební 81/6, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka modeláží nehtů i na nohou včetně gelových, nail art a manikúry. Dále provádění péče o přírodní nehty, shellacu či poradenství.

8Novotná Karola

Husitská 296, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím pedikérské služby. Dále jezdím za zákazníky i domů.

9Topinková Pavlína - Studio Trend

Nabízíme manikúru a modeláž nehtů. Dále i peeling, parafínové zábaly, masky a lakování včetně zdobení. Provádíme také i masáž rukou.

10Bartáková Taťána

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Skálovo nám. 177/2a, Prostějov Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb, manikůry, a pedikůry. Dále stříháme pánské, dámské, dětské střihy včetně melírování a trvalého vyrovnání vlasů. Nabízíme i vlasové poradenství a vlasovou typologii. Poskytujeme masáže.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Manikúra a pedikúra v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Manikúra a pedikúra najdete 34 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 31 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Prostějov.