Sklo a skleněné zboží – Vsetín

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1VD glass s.r.o.

Naším oborem je výroba a prodej izolačních dvojskel a trojskel. Prodej bezpečnostního, ornamentního a ostatního plochého stavebního skla.

2RETON, spol. s r. o.

Televizní 2613, Rožnov pod Radhoštěm
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba ručně foukaného užitkového a reklamního skla. Dodávky LCD monitorů pro bankomaty, průmyslové aplikace, speciální stroje, zařízení, technologické celky.

3Sezima Miloslav- SKLENÁŘSTVÍ, RÁMOVÁNÍ

Nábřeží 578, Valašské Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme sklenářské práce se zaměřením na zrcadla, akvária, nábytková skla, montáž skleněných zástěn sprchových koutů. Rámování zrcadel a obrazů,puzzle, velký výběr obrazových lišt a paspart.

4ADO dárky

Nádražní 2181, Rožnov pod Radhoštěm
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

ADO dárky, se sídlem Nádražní 2181, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 69364, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

5Keramika-Martinkova.cz

Keramika-Martinkova.cz, se sídlem Horská 260, 757 01, Valašské Meziříčí, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

6Samuel Fojtů

Samuel Fojtů, se sídlem Nad Rozcestím 458, 756 54, Zubří, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

7Crystalex CZ, s.r.o. (pobočka Karolinka)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(46)
Vsetínská 78, Karolinka

Nápojové a interiérové sklo, skleničky, vázy, karafy, džbány, hladké nebo dekorované kalíšky a odlivky i karafy.

8Horák Tomáš- sklenářství

Nabízím sklenářské práce, prodej broušeného, uměleckého a dekoračního skla. Provádím zasklívání oken, dveří, zimních zahrad apod. přímo u zákazníka v rámci okresu Vsetín. Dále provádíme rámování, pískování skla, řezání skla a broušení.

9Trčálek Jiří- Sklo servis Vsetín

Rokytnice 190, Vsetín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Již od roku 1991 Vám nabízíme profesionální sklenářské služby. Nabízíme zasklívání všech druhů oken, rámovaní obrazů a zrcadel, broušení skel a zrcadel. Vyrábíme akvária a terária, kalené a bezpečnostní sklo, žáruvzdorné sklo do krbových dvířek, barevné skla za kuchyňské linky.

10Vičík Václav, Ing. - fajnyobchudek.cz1 pobočka

Nabízíme prodej ručně vyráběných výrobků z Valašska. V našem e-shopu najdete keramické a skleněné výrobky, textilní hračky, šperky ze skla a kůže, kožené a dřevěné výrobky i poctivé oleje lisované za studena.


Sklo a skleněné zboží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Sklo a skleněné zboží v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sklo a skleněné zboží najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Vsetín.