Sklo a skleněné zboží – Vyškov

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Ladislav Smutník- Sklenářství Smutník

Drnovice 722, Drnovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabídka zasklívání balkonů a lodžií, lepených a kalených bezpečnostních skel, broušení, fazetování, skleněných kuchyňských obkladů, celoskleněných dveří, skleněných výplní zábradlí, lepení akvárií, rámování a běžných sklenářských prací.

2Pavlovec František - Sklenářské práce

Květná 498, Otnice Bezdlužná

Provádíme veškeré sklenářské práce. Vyrábíme akvária, terária, skleníky, nábytkové doplňky, dekorativní zrcadla a izolační dvojskla. Pískování skla, rámování, paspartování, broušení a vrtání skla.

3AGC Fenestra a.s., člen AGC Group (pobočka Nesovice-Letošov)2 pobočky

Nabízíme ploché sklo pro stavební průmysl i sklo pro dekoraci interiérů. Vyrábíme kalené i opracované sklo.

4Zálesák Radek

Nabídka sklenářských prací. Provádíme zasklívání oken, dveří, broušení, vrtání a fazetování skel a zrcadel. Dále nabízíme rámování obrazů, paspartování, lepení akvárií různých tvarů.

5Promo Glass, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Dražovice 250, Dražovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma Promo Glass, s.r.o. nabízí originální skleněné reklamní a dárkové předměty. Vlastníme nejmodernější 2D&3D laserovou technologii pro podpovrchové gravírování optického skla. Vyrobíme pro Vás 3D laser fotografie ve skle, skleněné 2D fotky, skleněné plakety, 3D laser reklamní předměty,…

6AM keramika - Ing. Aleš Mitáš

AM keramika - Ing. Aleš Mitáš, se sídlem Příční 265/4, 683 01, Rousínov, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

7Kochatele.cz

Kochatele.cz, se sídlem Ježkovice 16, 683 04, Ježkovice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

8Ivanko Jozef, Ing.

Nabízíme zasklívání a rámování obrazů. Provádíme broušení skel a zrcadel.

9KIRM a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Wolkerova 690/13, Ivanovice na Hané

Vyrábíme kalené sklo rovné i ohýbané, dále dodáváme vrstvené nebo dvojsklo pro sprchové kouty, vitríny, interiérové příčky i jiné využití.

10Fajmon Pavel

Provozujeme velkoobchod se skleněným nádobím pro domácnost, gastronomii, reklamu i vinařství a nabízíme doplňkový sortiment z nerezu a plastu.


Sklo a skleněné zboží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Sklo a skleněné zboží v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sklo a skleněné zboží najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Vyškov.