Sklo a skleněné zboží – Vyškov

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Ladislav Smutník- Sklenářství Smutník

Drnovice 722, Drnovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka zasklívání balkonů a lodžií, lepených a kalených bezpečnostních skel, broušení, fazetování, skleněných kuchyňských obkladů, celoskleněných dveří, skleněných výplní zábradlí, lepení akvárií, rámování a běžných sklenářských prací.

2Pavlovec František - Sklenářské práce

Květná 498, Otnice Bezdlužná

Provádíme veškeré sklenářské práce. Vyrábíme akvária, terária, skleníky, nábytkové doplňky, dekorativní zrcadla a izolační dvojskla. Pískování skla, rámování, paspartování, broušení a vrtání skla.

3Zálesák Radek

Nabídka sklenářských prací. Provádíme zasklívání oken, dveří, broušení, vrtání a fazetování skel a zrcadel. Dále nabízíme rámování obrazů, paspartování, lepení akvárií různých tvarů.

4Promo Glass, s.r.o.

Dražovice 250, Dražovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Promo Glass, s.r.o. nabízí originální skleněné reklamní a dárkové předměty. Vlastníme nejmodernější 2D&3D laserovou technologii pro podpovrchové gravírování optického skla. Vyrobíme pro Vás 3D laser fotografie ve skle, skleněné 2D fotky, skleněné plakety, 3D laser reklamní předměty,…

5Izolační skla a.s.1 pobočka

Vyrábíme izolační, bezpečnostní, protisluneční, protihluková a protipožární dvojskla.

6Ivanko Jozef, Ing.

Nabízíme zasklívání a rámování obrazů. Provádíme broušení skel a zrcadel.

7KIRM a.s.

Vyrábíme kalené sklo rovné i ohýbané, dále dodáváme vrstvené nebo dvojsklo pro sprchové kouty, vitríny, interiérové příčky i jiné využití.

8Fajmon Pavel

Provozujeme velkoobchod se skleněným nádobím pro domácnost, gastronomii, reklamu i vinařství a nabízíme doplňkový sortiment z nerezu a plastu.

9Dlhoš Dominik

Vyrábíme sklolaminát, karbonové a karbon-kevlarové výrobky včetně forem, modelový tuning na BMW, součásti letadel a závodních vozů.

10AGC Fenestra a.s., člen AGC Group (pobočka Nesovice-Letošov)2 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(18)
Nesovice-Letošov 140, Nesovice-Letošov Bezdlužná

Nabízíme ploché sklo pro stavební průmysl i sklo pro dekoraci interiérů. Vyrábíme kalené i opracované sklo.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Sklo a skleněné zboží v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Sklo a skleněné zboží najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Vyškov.