Sklo a skleněné zboží – Uherské Hradiště

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1CORA - Ing. Dana Půlpánová

U Korečnice 1770, Uherský Brod Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na velko i maloobchodní prodej užitkového, hotelového skla, porcelánu a dárkových předmětů. Zajistíme dekoraci skla na zakázku i v malých sériích. V daném oboru se zabýváme importem a exportem, specializujeme se na dovoz skla ze SR.

2Farao International, s.r.o.

Huštěnovice 373, Huštěnovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší firmě se zabýváme výrobou akvarií, akvarijních kompletů a terárií. V naší nabídce naleznete lepené nádrže, kryty, pozadí, stěny, skříňky a akvarijního osvětlení. Zajišťujeme dovoz objednaného zboží přímo k zákazníkovi. Hlavní předností našich produktů je uspokojení co nejširšího počtu…

3Červenák Stanislav

Mariánské náměstí 71, Uherské Hradiště
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej domácích potřeb a spotřebičů či elektroniky, elektronářadí a osvětlovacích těles. Naše zboží si můžete prohlédnout a následně zakoupit v naší prodejně přímo v centru Uherského Hradiště.

4Sklenářství Franek, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(39)
Na Rynku 1017, Kunovice Bezdlužná

Sklenářské práce, dvojskla, trojskla, výlohy, schodiště, provádíme broušení a kalení skla, zasklívání ohnivzdorným keramickým sklem, fazetování, rámování, vrtání otvorů a další.

5FRANK GLASS, s.r.o.

Mariánské náměstí 70, Uherské Hradiště
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Sklenářství s nabídkou dodávky zrcadel, interiérových stěn a dveří ze skla.

6Veselý Miroslav - sportovní poháry

Babice 468, Babice Bezdlužná

Nabízíme široký výběr sportovních pohárů, skleněných trofejí a medailí. V tomto oboru se pohybujeme od roku 1999. Můžete si vybrat s libovolným emblémem většiny sportovních odvětví. Pokud budete chtít, zhotovíme Vám trofej s vlastním firemním logem. Ke každému poháru či trofeji můžete vepsat…

7SKLOSERVIS-BROD s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(25)
Vazová 2480, Uherský Brod
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma Skloservis - Uherský Brod nabízí veškeré služby, co se týče skla. Společnost se zaměřuje na výrobu skleněných dveří, sprchových koutů, skleněných stěn a dalšího skleněného sortimentu.

8Pavlica Květoslav - AKVÁRIA PAVLICA

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Stráni 538, Uherské Hradiště,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme produkty zejména v oblasti výroby akvárií a ostatních interiérových doplňků tohoto charakteru. Nabízíme nejen precizní zakázkovou výrobu, ale i služby v oblasti návrhů, instalace a údržby. Máme téměř 25 let zkušeností v této oblasti.

9Jakšíková Martina

Náš e-shop Vám nabízí ty nejkvalitnější ruční práce oplétaných demižonů, lahví a sklenic. Dále prodáváme výrobky z proutí, z pedigu a bužírky, holé sklenice a demižony.

10TUPESKÁ keramika - Libor Tichý

Tupesy 465, Tupesy Bezdlužná

TUPESKÁ keramika - Libor Tichý, se sídlem Tupesy 465, 687 07, Tupesy, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Hostinská činnost Výroba, obchod…


Sklo a skleněné zboží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Sklo a skleněné zboží v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sklo a skleněné zboží najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Uherské Hradiště.