Sklo a skleněné zboží – Prostějov

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Oulehla Pavel

Nabízím služby sklenářství a truhlářství. Zabývám se výrobou nábytku, kuchyňských linek, skříní, stěn do obýváků, stolů, stolků a doplňků, skleněných výrobků, to vše včetně montáže.

2NAUPO s.r.o. (pobočka Prostějov)1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Určická 2007/96, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V současnosti vyrábíme izolační dvojskla, trojskla všech parametrů tepelných a solárních. Bezpečnostní skla jsou vyrobena technologiemi lepení pryskyřicí nebo fólií Eva. Vyrábíme skla balistická (neprůstřelná), zábradlářské výplně čiré i dekorativní. Kvalitu výrobků garantují výrobní certifikáty a…

3KRAMPOL PETR-SKLENÁŘSTVÍ

Jiráskova 252, Konice
Otevřeno do 15:30

Nabídky zasklívání oken a dveří včetně zateplování oken izolačním dvojsklem. Dále i provádění broušení zrcadel a rámování obrazů. Prodej polykarbonátů.

4Škvařil Vladislav

Prodáváme kuchyňské potřeby.

5VIDRIO, s.r.o.

Výroba skleněných tyčí.

6Václav Drda

Výroba a zpracování skla.

7DOMA - R s.r.o. prodejní centrum Tescoma (pobočka Prostějov)16 poboček

Dukelská brána 25/7, Prostějov
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Nabídka kuchyňských potřeb. Velký výběr skla, například dekorované, broušené a hladké, dále kávové a jídelní soupravy. Pomůcky pro přípravu pokrmů či nápojů, a velký výběr dárků.

8Vykopalová Milena

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vítězslava Nezvala…, Prostějov Bezdlužná

Výroba a prodej vitráží, tiffany lamp, šperků, hodin a zrcadel. V nabídce naleznete také tiffany lustry, nástěnná svítidla, stínidla a mozaiky. Internetový obchod.

9BM Pack s.r.o. (pobočka Prostějov, Krasice)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(166)
Západní 88/45, Prostějov, Krasice Bezdlužná

Zakázková výroba obalů ze skla, keramiky, dřeva, plastů i kovů včetně potisku, barvení a pískování. Nabízíme láhve, sklenice, džbánky, dózy, pivní půllitry a popelníky. Dále u nás najdete trička, čepice, chňapky, šňůrky, tužky a nože.

10NAUPO s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Komenského 7, Nezamyslice Bezdlužná

Nabídka sklenářských služeb. Dále vyrábíme a prodáváme izolační dvojskla, protihlukové bezpečnostní sklo čiré a barevné, neprůstřelné, protipožární, pochozí sklo. Mimo jiné samozřejmostí je poradenská činnost. Opracování skla, prodej baleného skla.


Sklo a skleněné zboží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Sklo a skleněné zboží v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sklo a skleněné zboží najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Prostějov.