Sklo a skleněné zboží – Opava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Tomáš Flaume

Tomáš Flaume, se sídlem Hořicova 847/34, 747 05, Opava-Kateřinky, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

2Keramika.monczova.cz

Keramika.monczova.cz, se sídlem Mírová 270/39, 746 01, Opava-Předměstí, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

3Prodejní centrum TESCOMA (pobočka Opava)16 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Horní náměstí 283/58, Opava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodáváme kuchyňské potřeby - broušené, hladké i dekorované sklo, cibuláky, jídelní a kávové soupravy, porcelán i dárkové zboží; dále nádobí i nářadí pro přípravu pokrmů i nápojů, potřeby ke krájení, vaření, pečení a stolování. Nabízíme kovové i plastové organizátory.

4Prodejní centrum TESCOMA (pobočka Opava-město)16 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Fortny 49/10, Opava
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Prodáváme kuchyňské potřeby, broušené, hladké i dekorované sklo, cibuláky, jídelní a kávové soupravy, porcelán a dárkové zboží. Nabízíme nádobí i nářadí pro přípravu pokrmů i nápojů, potřeby ke krájení, vaření, pečení a stolování, kovové i plastové organizátory.

5Groda František - Grocar

Vrchní 420/3, Opava
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízím zakázkovou výrobou magnetických kleští, náhrobních svítilen, lamp a stříšek. Prodávám také hřbitovní sklo, zátěžové i skleněné vázy.

6rdkachle1 pobočka

Ostravská 1929/16a, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na skleněnou, keramickou, kamennou a dřevěnou mozaiku. U nás naleznete dlažby, obklady série Blod, Evento, Black, Freedom, July a Liberty. Prodáváme kámen, okrasné listely z drahých kamenů, krbová kamna a příslušenství. Prodáváme dekorativní keramiku.

7HAHN TROP, s.r.o.1 pobočka

3.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Zámecká 186, Velké Hoštice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej lahvových i sudových vín. Degustace, zajišťujeme archivaci vín. Nabízíme vína bílá, růžová i červená. V našem sortimentu naleznete také sekty, sklenice na vína a doplňky k vínu.

8Kupková Pavla

Nabídka ručně malovaného foukaného skla. Zhotovuji korálkové čajové svícny, vločky, andělíčky či vánoční stromečky.

9BARONOVÁ HANA

Polní 515, Kozmice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Jsme restaurátorka klasických vitráží . Vytvářím skleněné interiérové doplňky, zahrnující i užité umění například: vázy, mísy, tácy, svícny, hodiny a jiné 3D objekty.


Sklo a skleněné zboží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Sklo a skleněné zboží v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sklo a skleněné zboží najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Opava.