Sklo a skleněné zboží – Opava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Prodejní centrum TESCOMA (pobočka Opava)16 poboček

Horní náměstí 283/58, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodáváme kuchyňské potřeby - broušené, hladké i dekorované sklo, cibuláky, jídelní a kávové soupravy, porcelán i dárkové zboží; dále nádobí i nářadí pro přípravu pokrmů i nápojů, potřeby ke krájení, vaření, pečení a stolování. Nabízíme kovové i plastové organizátory.

2Prodejní centrum TESCOMA (pobočka Opava-město)16 poboček

U Fortny 49/10, Opava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodáváme kuchyňské potřeby, broušené, hladké i dekorované sklo, cibuláky, jídelní a kávové soupravy, porcelán a dárkové zboží. Nabízíme nádobí i nářadí pro přípravu pokrmů i nápojů, potřeby ke krájení, vaření, pečení a stolování, kovové i plastové organizátory.

3Groda František - Grocar

Vrchní 420/3, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízím zakázkovou výrobou magnetických kleští, náhrobních svítilen, lamp a stříšek. Prodávám také hřbitovní sklo, zátěžové i skleněné vázy.

4rdkachle1 pobočka

Ostravská 1929/16a, Hlučín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Specializujeme se na skleněnou, keramickou, kamennou a dřevěnou mozaiku. U nás naleznete dlažby, obklady série Blod, Evento, Black, Freedom, July a Liberty. Prodáváme kámen, okrasné listely z drahých kamenů, krbová kamna a příslušenství. Prodáváme dekorativní keramiku.

5HAHN TROP, s.r.o.1 pobočka

Zámecká 186, Velké Hoštice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej lahvových i sudových vín. Degustace, zajišťujeme archivaci vín. Nabízíme vína bílá, růžová i červená. V našem sortimentu naleznete také sekty, sklenice na vína a doplňky k vínu.

6Kupková Pavla

Nabídka ručně malovaného foukaného skla. Zhotovuji korálkové čajové svícny, vločky, andělíčky či vánoční stromečky.

7BARONOVÁ HANA

Polní 515, Kozmice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Jsme restaurátorka klasických vitráží . Vytvářím skleněné interiérové doplňky, zahrnující i užité umění například: vázy, mísy, tácy, svícny, hodiny a jiné 3D objekty.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Sklo a skleněné zboží v lokalitě Opava – detailní popis

V oboru Sklo a skleněné zboží najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Opava.