Sklo a skleněné zboží – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 43 nalezených Filtry

1ELEKTRO - SKLO HECHTER - Vít Janovský - domácí potřeby

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Náměstí 68, Klimkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka maloobchodního prodeje elektrospotřebičů, spotřební elektroniky, instalačních elektromateriálů, domácích potřeb, skla, porcelánu a keramiky. Pravidelně Nás najdete v akčních letácích Proton a Orion.

2JA - KU stav s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hvězdná 898/10, Ostrava

Nabídka stavebních a sklenářských prací. K dalším činnostem patří dodávka stavebního materiálu - štěrky, písky, kamenivo, polykarbonát, sklo, zámková dlažba, stavební dříví. Dále také úklidové služby, opláštění budov, rozvody vody a odpadu, zateplování světlíků a bazénů, zasklívání, výstavba cest,…

3BODINGER s.r.o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Brandlova 1685/9 , Ostrava, Moravská… Bezdlužná

Firma Bodinger je na trhu od roku 1993. Zabýváme se výrobou a prodejem kuchyňského nábytku a zároveň dodáváním spotřebičů do kuchyní, včetně dodávek osvětlení.

4Míček Tomáš - Sklenářství a rámování1 pobočka

Nový Jičín, U Hřiště 506
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sklenářství nabízí sklenářské práce včetně rámování či paspartování. Provádí broušení, vrtání, fazetování, pískování a kalení skel. Vyrábíme izolační a bezpečnostní skla, akvária a terária.

5Návrat Jiří - Sklenářství Návrat Jiří & syn

Palackého 314, Fulnek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sklenářství nabízí úpravy skel, zrcadel, vrstvení skla, výrobu i montáž izolačních dvojskel a trojskel s atestem. Dále také rámování obrazů, zasklívání oken, výrobu akvárií a terárií.

6Brusírna skla, výroba zrcadel, v.o.s.

Vyrábíme skleněný nábytek na zakázku a nabízíme bezpečnostní skla nebo zrcadla.

7Svačina Pavel - sklo

Smrková 242, Ostrava Bezdlužná

Provozuji ruční výrobu foukaného skla k dekoraci.

8Prodejní centrum TESCOMA (pobočka Opava)16 poboček

Horní náměstí 283/58, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme kuchyňské potřeby - broušené, hladké i dekorované sklo, cibuláky, jídelní a kávové soupravy, porcelán i dárkové zboží; dále nádobí i nářadí pro přípravu pokrmů i nápojů, potřeby ke krájení, vaření, pečení a stolování. Nabízíme kovové i plastové organizátory.

9Groda František - Grocar

Vrchní 420/3, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím zakázkovou výrobou magnetických kleští, náhrobních svítilen, lamp a stříšek. Prodávám také hřbitovní sklo, zátěžové i skleněné vázy.

10KENWEX a.s.1 pobočka

Obránců míru 238/33, Ostrava, Vítkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a prodej dárkových i reklamních zápalek, ručně vyráběného skla, reklamních pilníčků, sladkostí a tašek. Reklamní sušenky, bonbony, žvýkačky, čaje, lízátka, čokolády a lipa.


Firmy v dalších lokalitách


Sklo a skleněné zboží v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Sklo a skleněné zboží najdete 43 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 39 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Moravskoslezský kraj.