Sklo a skleněné zboží – Břeclav

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Štork Luděk1 pobočka

Nabídka sklenářských prací a rámování obrazů, výroba vitráží. Nabídka dekoračních, barevných, izolačních skel a zrcadel.

2Horák Vlastimil

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Rovnice 174/7, Břeclav-Poštorná
Otevřeno od 8:00

Nabízíme sklenářské práce, rámování a fazetování zrcadel a skel. Prodáváme a montujeme polykarbonáty a plexiskla.

3BRICOL - M, spol. s r.o.

Mikulovská 225, Valtice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a výrobou lahví a skleněných obalů. Máme přes 3000 druhů lahví na víno, pivo a nealkoholické nápoje. Dále se věnujeme prodeji dárkového skla, dekorativního skla, dárkových sad, dobrot ve skle, obalového skla a knih o víně. Veškerý náš sortiment naleznete na našem…

4STILLUS s.r.o.

Provozujeme a nabízíme reklamní a propagační činnost a máme výrobu sportovních vlajek. Naše společnost působí na trhu reklamy od roku 1998. Hlavním podnikatelským záměrem je komplexní zpracování reklamy, což vystihuje hlavní motto: od razítka po billboard. Služby poskytujeme nejen koncovým…

5Miroslav Volařík- VINAŘSTVÍ VOLAŘÍK MIKULOV

Bezručova 703/30, Mikulov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vinařství vlastní přes 80 ha vinic v Mikulovské vinařské podoblasti. Zajišťuje prodej vín přes vlastní e-shop, nabízí prohlídku vinařství s ochutnávkou, řízené degustace v Křížovém sklepě v Mikulově. Ocenění: Král vín 2010-2012, Vinař roku 2011, Champion Valtických vinných trhů 2011 a 2013.

6Dostál Karel - sklenářství

Nabídka sklenářské práce včetně paspartování a rámování obrazů. Prodej bezpečnostního i izolačního skla, zrcadel či polykarbonátů.

7ZEVYT s.r.o.1 pobočka

Nabídka maloobchodního a velkoobchodního prodeje vybavení pro dům i zahradu. Prodej elektroniky, skla či porcelánu včetně zahradních potřeb.

8BS vinařské potřeby s.r.o. (pobočka Mikulov)5 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(142)
K vápence 3203/10, Mikulov

Vše pro vaše víno a sklep a vinohrad a kompletní sortiment vinařských potřeb a dále i služeb pro vinaře a vinohradníky a poskytujeme odborné konzultace a degustace i také řešení pro sklepní hospodářství a síť vinařských prodejen. A dále prodáváme lahve a zátky a záklopky i také sudy a jiné.

9Garaj Ladislav

Děláme výrobu a prodej vitráží a také provádíme práce a to se sklem.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Sklo a skleněné zboží v lokalitě Břeclav – detailní popis

V oboru Sklo a skleněné zboží najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Břeclav.