Sklo a skleněné zboží – Nový Jičín

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Míček Tomáš - Sklenářství a rámování1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(15)
Nový Jičín, U Hřiště 506
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Sklenářství nabízí sklenářské práce včetně rámování či paspartování. Provádí broušení, vrtání, fazetování, pískování a kalení skel. Vyrábíme izolační a bezpečnostní skla, akvária a terária.

2Návrat Jiří - Sklenářství Návrat Jiří & syn

Palackého 314, Fulnek
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Sklenářství nabízí úpravy skel, zrcadel, vrstvení skla, výrobu i montáž izolačních dvojskel a trojskel s atestem. Dále také rámování obrazů, zasklívání oken, výrobu akvárií a terárií.

3Dobrevyrobky.cz

Dobrevyrobky.cz, se sídlem Ženklava 297, 742 67, Ženklava, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

4Ing. Veronika Berková2 pobočky

Ing. Veronika Berková, se sídlem Štefánikova 220/24, 742 21, Kopřivnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru…

5U Splněných přání (pobočka Nový Jičín)2 pobočky

Resslova 17/5, Nový Jičín
Otevřeno od 8:30

U Splněných přání, se sídlem Resslova 17/5, 741 01, Nový Jičín, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

6Pro Hotel s.r.o. (pobočka Šenov u Nového Jičína)2 pobočky

Dukelská 222, Šenov u Nového…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem vybavení pro restaurace, hotely, pizzerie, kavárny i jídelny. Nabízíme sklo, porcelán, nádobí, gastronádoby, příbory, nože, technologie.

7Bartošová Květoslava, Mgr.

Mgr. Květoslava Bartošová nabízí ručně malované sklo. V sortimentu naleznete bižuterii, korále, náramky, náušnice, drátkované šperky a minerály, hedvábí, stříbro a další.

8Kahánková Eliška2 pobočky

Obránců míru 1048/8, Kopřivnice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej kuchyňských a domácích potřeb - nerezové, smaltované, skleněné a plastové nádobí, pečicí formy, plechy, varné nádoby, solničky, kořenky, termosky, potřeby do kuchyně i nádobí do mikrovlnek.

9Kahánková Eliška (pobočka Frenštát pod Radhoštěm)2 pobočky

Horní 26, Frenštát pod…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej kuchyňských a domácích potřeb - nerezové, smaltované, skleněné a plastové nádobí, pečicí formy, plechy, varné nádoby, solničky, kořenky, termosky, potřeby do kuchyně i nádobí do mikrovlnek.

10Pavlík Ivo- sklenářské práce

Nabízíme řezání a prodej plochého skla. Dodáváme a instalujeme okenní folie na sklo.


Sklo a skleněné zboží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Sklo a skleněné zboží v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sklo a skleněné zboží najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Nový Jičín.