Sklo a skleněné zboží – Blansko

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost1 pobočka

Úsobrno 79, Úsobrno Bezdlužná Ověřená

Vyrábíme tvarované lahve z obalového skla různých velikostí a tvarů. Na míru Vám zpracujeme design a projektovou dokumentaci. V nabídce máme obalové sklo, laboratorní sklo a luxusní řady pro náročnou klientelu. Zakládáme si na vysokém standardu kvality a úzkých vztazích se zákazníky, kterým se…

2Sedlák - System s.r.o.

Naše rodinná firma se specializuje na skleněné automatické dveře, skleněné dveře, celoskleněné posuvné stěny, skleněné příčky, sprchové kouty, schodiště, zábradlí, podlahy, obklady kuchyňských linek, skleněné stoly, police a jiné speciální produkty. Exteriérové prvky zahrnují výkladce, vstupní…

3Sklenářství ŽABKA s.r.o.(pobočka Rájec-Jestřebí)1 pobočka

Havlíčkova 157, Rájec - Jestřebí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sklenářství ŽABKA s. r. o. se sídlem v Rájci-Jestřebí provádí komplexní sklenářské práce jako jsou zasklívání výloh, oken, rámování obrazů a mnoho dalšího. Naším mottem je kvalita nabízených služeb a spokojený zákazník. Neváhejte se na nás obrátit.

4Sklenářství ŽABKA s.r.o.1 pobočka

Poříčí 2415/12a, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sklenářství ŽABKA s. r. o. se sídlem v Blansku provádí komplexní sklenářské práce jako jsou zasklívání výloh, oken, rámování obrazů a mnoho dalšího. Naším mottem je kvalita nabízených služeb a spokojený zákazník. Neváhejte se na nás obrátit.

5GObaby s.r.o.1 pobočka

Dovoz tekutého skla na textil, obuvi, dřeva, kamene a hliníku.

6Hanuš Karel

Provozujeme sklenářství a nabízíme zakázkovou výrobu izolačních dvojskel.

7PYROTEK CZ, s.r.o.

Mezinárodní společnost dodávající hliník, slévárenské sklo, zinek, ocel, a krby. Zlepšení technických výrobků. Integrované systémy pro zpracování a poradenské služby po celém světě.

8Kubík Radim - sklenice

Firma se zabývá pískováním motivů do sklenic. Výroba dárkových kazet.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Sklo a skleněné zboží v lokalitě Blansko – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Sklo a skleněné zboží najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Blansko.