Moto – Racková okres Zlín

Motocykly můžeme rozdělit do několika typů podle konstrukce a použití – bobber, cruiser, chopper, naháč, cestovní motorky, cestovní enduro, enduro, sportovní motorky, motocross, supermoto, cafe racer, scrambler. Přehled motosalonů v lokalitě Racková.

1–10 firem z 66 nalezených Filtry

1CLS DEAL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
4.7 km Frant. Bartoše 524, Zlín-Mladcová
Otevřeno od 12:30
Bezdlužná

Provoz velkoobchodu a maloobchodu. Nabízíme xenonové výbojky a sady, LED DRL denní světla, LED žárovky a spořivé žárovky, autodoplňky či elektrické skútry a kola, benzínové skútry a elektro koloběžky včetně montáže a servisu. Provozujeme internetový obchod.

2Petr Martoni- MARTONI - elektrické skútry1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
5.0 km K Pasekám 5680 , Zlín
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Firma nabízí elektrické skútry, mechanické vozíky, polohovací postele, rolátory, trakční baterie.

3DOHODA SP s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
5.0 km Křiby 4718 , Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby pneuservisu. Prodáváme a vyměňujeme pneumatiky osobních i dodávkových vozidel. Provádíme opravy. Měření a seřízení geometrie.

4PNEU PLUS s.r.o. (pobočka Zlín)10 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(31)
5.4 km K Pasekám 2897, Zlín Bezdlužná

Vedeme pneuservis a provádíme protektorování pneumatik, výrobu pryžových výrobků, dále nabízíme služby autodopravy, výměnu olejů. Provozujeme internetový a maloobchodní prodej pneumatik Barum, Continental, Uniroyal, Semperit, Mabor, Uniroyal i Sportiva.

5TECHNIK MOTOSPORT ZLÍN s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(39)
5.7 km Fryštácká 653, Zlín

Prodej a servis motocyklů, čtyřkolek, vodních i sněžných skútrů.

6Kolář Radek (Motocykly)

4.2
★★★★★
★★★★★
(69)
5.8 km L. Košuta 2572, Zlín

Prodej motocyklů a náhradních dílů na moto JAWA, Babetta, Simson, Pionýr a skútry. Nabídka výbrusu válců a oprav klikových hřídelí.

7AUTOSKLO TS Ostrava s.r.o. (pobočka Zlín)1 pobočka

6.0 km Smetanova 5531, Zlín Bezdlužná

Naše společnost patří v České republice k předním prodejcům autoskel. Specializuje se na velkoobchodní i maloobchodní prodej automobilových skel předních evropských výrobců.

8Nesrsta Roman1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
6.1 km Na Výsluní 5518, Zlín Bezdlužná

Autoservis nabízí komplexní služby pro všechny dostupné typy a značky vozidel. Autodiagnostika ve Zlíně, výměna pneumatik, mytí automobilů.

9AUTO SIVÍK s.r.o.

6.1 km Náves 426, Zlín Bezdlužná

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej náhradních dílů pro automobily a motocykly. Motodíly se můžete objednat přes náš internetový obchod, ale také přímo na naší kamenné prodejně Auto-moto Sivík Zlín.

10Hub Petr - Motodíly PH

6.2 km Pod Vinohrady 104, Zlín Bezdlužná

Prodej, servis a renovace všech motocyklových veteránů. Opravy klikovek a výbrusy válců, čištění a vylívání nádrží. Vyplétání a centrování kol. Nabídka náhradních dílů, příslušenství a motodoplňků. Zajišťujeme čalounictví na všechny druhy sedáků, brašen a jiných doplňků z kůže nebo koženky.


Moto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Moto v lokalitě Racková – detailní popis

Motosalony

V motosalonu si můžete vybrat novou motorku podle vašich představ. Motosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku nových motocyklů. Samozřejmostí je možnost testovací jízdy. K dalším službám motosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis. K nejprodávanějším značkám motorek v ČR patří Honda a Yamaha.

Motobazary

Motobazary nabízejí ojeté motocykly, které jsou odborně prohlédnuté technikem, mají doložený původ i počet najetých kilometrů. V bazaru je možnost dokoupit si záruku a provedení přepisu na nového majitele. Přehled motobazarů v lokalitě Racková.

Motoservisy

Mezi služby motoservisů patří: záruční i pozáruční servis, pneu servis, ruční mytí, montáž doplňků a příslušenství. V případě vícedenní opravy disponují motoservisy motopůjčovnou. Autorizované servisy používají pouze originální náhradní díly. Přehled motoservisů v lokalitě Racková.

Moto pneu

Kvalitní obutí motorky zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Moto pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Přehled motoservisů v lokalitě Racková.

Moto oblečení

Motorkářské oblečení je speciálně vyrobené oblečení pro jízdu na motorce, které zajišťuje životně důležitou bezpečnost a dostatek pohodlí při jízdě.

Moto příslušenství

Každý motocyklista musí mít na cestách u sebe vždy povinnou výbavu, která se skládá z reflexní vesty a motolékárničky. Do motorkářského příslušenství dále patří např.: držáky telefonu nebo navigace, zámky, plachty, opravné sady pneumatik nebo moto zavazadla.