Moto – Racková okres Zlín

Motocykly můžeme rozdělit do několika typů podle konstrukce a použití – bobber, cruiser, chopper, naháč, cestovní motorky, cestovní enduro, enduro, sportovní motorky, motocross, supermoto, cafe racer, scrambler. Přehled motosalonů v lokalitě Racková.

1–10 firem z 64 nalezených Filtry

1Petr Martoni- MARTONI - elektrické skútry1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(27)
5.0 km K Pasekám 5680 , Zlín
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Firma nabízí elektrické skútry, mechanické vozíky, polohovací postele, rolátory, trakční baterie.

2DOHODA SP s.r.o.

5.0 km Křiby 4718 , Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby pneuservisu. Prodáváme a vyměňujeme pneumatiky osobních i dodávkových vozidel. Provádíme opravy. Měření a seřízení geometrie.

3PNEU PLUS s.r.o. (pobočka Zlín)10 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(100)
5.4 km K Pasekám 2897, Zlín Bezdlužná

Vedeme pneuservis a provádíme protektorování pneumatik, výrobu pryžových výrobků, dále nabízíme služby autodopravy, výměnu olejů. Provozujeme internetový a maloobchodní prodej pneumatik Barum, Continental, Uniroyal, Semperit, Mabor, Uniroyal i Sportiva.

4TECHNIK MOTOSPORT ZLÍN s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(53)
5.7 km Fryštácká 653, Zlín

Prodej a servis motocyklů, čtyřkolek, vodních i sněžných skútrů.

5Kolář Radek (Motocykly)

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
5.8 km L. Košuta 2572, Zlín

Prodej motocyklů a náhradních dílů na moto JAWA, Babetta, Simson, Pionýr a skútry. Nabídka výbrusu válců a oprav klikových hřídelí.

6AUTOSKLO TS Ostrava s.r.o. (pobočka Zlín)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
6.0 km Smetanova 5531, Zlín Bezdlužná

Naše společnost patří v České republice k předním prodejcům autoskel. Specializuje se na velkoobchodní i maloobchodní prodej automobilových skel předních evropských výrobců.

7Nesrsta Roman1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
6.1 km Na Výsluní 5518, Zlín Bezdlužná

Autoservis nabízí komplexní služby pro všechny dostupné typy a značky vozidel. Autodiagnostika ve Zlíně, výměna pneumatik, mytí automobilů.

8AUTO SIVÍK s.r.o.

6.1 km Náves 426, Zlín Bezdlužná

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej náhradních dílů pro automobily a motocykly. Motodíly se můžete objednat přes náš internetový obchod, ale také přímo na naší kamenné prodejně Auto-moto Sivík Zlín.

9Hub Petr - Motodíly PH

6.2 km Pod Vinohrady 104, Zlín Bezdlužná

Prodej, servis a renovace všech motocyklových veteránů. Opravy klikovek a výbrusy válců, čištění a vylívání nádrží. Vyplétání a centrování kol. Nabídka náhradních dílů, příslušenství a motodoplňků. Zajišťujeme čalounictví na všechny druhy sedáků, brašen a jiných doplňků z kůže nebo koženky.

10Xdual.cz1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
6.2 km Vodní 4204, Zlín

Xdual.cz, se sídlem Vodní 4204, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Hostinská činnost Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Moto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Moto v lokalitě Racková – detailní popis

Motosalony

V motosalonu si můžete vybrat novou motorku podle vašich představ. Motosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku nových motocyklů. Samozřejmostí je možnost testovací jízdy. K dalším službám motosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis. K nejprodávanějším značkám motorek v ČR patří Honda a Yamaha.

Motobazary

Motobazary nabízejí ojeté motocykly, které jsou odborně prohlédnuté technikem, mají doložený původ i počet najetých kilometrů. V bazaru je možnost dokoupit si záruku a provedení přepisu na nového majitele. Přehled motobazarů v lokalitě Racková.

Motoservisy

Mezi služby motoservisů patří: záruční i pozáruční servis, pneu servis, ruční mytí, montáž doplňků a příslušenství. V případě vícedenní opravy disponují motoservisy motopůjčovnou. Autorizované servisy používají pouze originální náhradní díly. Přehled motoservisů v lokalitě Racková.

Moto pneu

Kvalitní obutí motorky zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Moto pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Přehled motoservisů v lokalitě Racková.

Moto oblečení

Motorkářské oblečení je speciálně vyrobené oblečení pro jízdu na motorce, které zajišťuje životně důležitou bezpečnost a dostatek pohodlí při jízdě.

Moto příslušenství

Každý motocyklista musí mít na cestách u sebe vždy povinnou výbavu, která se skládá z reflexní vesty a motolékárničky. Do motorkářského příslušenství dále patří např.: držáky telefonu nebo navigace, zámky, plachty, opravné sady pneumatik nebo moto zavazadla.